Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Діалог культур » Зустріч у розмовному клубі дебатів СЗОШ №8

Зустріч у розмовному клубі дебатів СЗОШ №8

Чергова зустріч розмовного клубу дебатів з Кулинок Т.М. була присвячена техніці чотирикутника. Ця техніка ведення спору полягає в умінні не тільки відстоювати свою точку зору, а й спробувати переконати інших змінити позицію, зберігаючи повагу до опонента і його поглядів. Учасників цього разу було небагато, але це не завадило їм вдосконалювати свої навички допізна.
Крім основної теми чотирикутних дебатів була й подорож з disaster, і безлюдний острів, який навчив поступатися власними бажаннями на користь команди.
 Також прослухали поради американських шоуменів щодо ведення теледебатів, але, обговоривши ці техніки, вирішили дотримуватися лише деяких, а саме тих, що не полягають у принижуванні опонента чи перекрикуванні)
Чудово впоралися з завданнями навіть новачки. Але до наступної зустрічі вже необхідна серйозна підготовка і пошукова робота. Потрібні переконливі факти, щоб бути впевненим опонентом. One important key to success is self- confidence. An important key to self-confidence is preparation.
Зустріч у розмовному клубі дебатів СЗОШ №8


 |  :nesina  |   |  215

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Май 2019 (26)
Апрель 2019 (22)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика