Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » День Збройних Сил України у СЗОШ№8

День Збройних Сил України у СЗОШ№8

День Збройних Сил України у СЗОШ№8

День Збройних сил України – це свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.
Для майбутніх захисників-воїнів,  які готуються до служби у Збройних Силах України,  вчитель предмета «Захист Вітчизни» Михайло  Карпюк  та педагог-організатор Оксана Гречана   провели  змагання « Спортивні  ігри». Участь взяли  юнаки 11 класів  та  команда військової частини А-18/36: Олександр Броннік, Микола Ковальчук, Ляшенко Олександр, Григорій Дяченко, Віталій Ткачик.
Склад журі був теж особливий: директор школи Оксана Олійник, депутати міської ради Наталя Марченко, Віталій Перетятько, заступник директора з виховної роботи Лариса Квітка, , а також представники учнівського самоврядування.
Демонстрували  морально-вольові  якості: силу волі,  наполегливість, рішучість,  упевненість , взаємопідтримку. 
 У підсумку, перемога на боці юнаків 11 класу, але всі учасники  проведених заходів  зрозуміли основне –  тільки глибока й усвідомлена любов до рідної землі , прагнення захищати її спонукає людину з повагою ставитися до почуттів інших, бути небайдужим до  трагедій Вітчизни й народу. Заступник директора з виховної роботи
Лариса Квітка


День Збройних Сил України у СЗОШ№8


 |  :nesina  |   |  49

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Февраль 2018 (30)
Январь 2018 (17)
Декабрь 2017 (71)
Ноябрь 2017 (69)
Октябрь 2017 (33)
Сентябрь 2017 (32)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика