Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Тиждень початкової школи в ЗОШ №4

Тиждень початкової школи в ЗОШ №4

Для найменших школярів з 27 листопада по 01 грудня в четвертій школі пройшов Тиждень початкової школи.
Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сторони діяльності всього колективу – вчителів, учнів та батьків, – водночас були цікавими і сприяли розвитку дитини. Всі вчителі творчо і відповідально підійшли до його та прове-дення від самого початку й до завершення.
За планом – провести справжнє свято для дітей, їх батьків, створити атмосферу радості, насолоди від спільної творчості; виховувати дружні, доброзичливі стосу-нки між дітьми, любов до прекрасного, рідної країни, бажання творчо працювати. І цієї мети було цілком досягнуто.
Відкрився Тиждень з урочистої лінійки «Наша школа початкова відкриває двері», на якій діти познайомилися з планом проведення заходів.  У спільній праці дітей, батьків та вчителів були створені творчі портрети класів та виставка малюнків учнів «Я малюю Україну».
Другий день пройшов під гаслом «Хто багато читає, той багато знає!». Бібліотекар Верішко Н.В. підготувала та провела гру-вікторину «Світ казок»  для учнів 1-2 класів. Учні із задоволенням відгадували загадки, впізнавали героїв українських народних казок. Цього ж дня  визначено найкращих читачів серед учнів 2-4 класів. Ними стали: Дроздова Лариса (2-Б кл.), Бобровська Ангеліна (3-А кл.), Степанов Кирило (3-Б кл.), Корнєва Єлизавета (4-А кл.). У конкурсі «швидкочитачів-2017» переможцями стали Спірова Наталя (2-А кл.), Роговська Катя (3-Б кл.), Гура Антон (4-Б кл.). Слід відзначити, що всі читали всі вправно і старанно. Завершенням другого дня стала виховна година «Людина без добра, що соловейко без пісні», яку чудово презентувала класний керівник 2-Б класу Аліна Кривчук. Її активними учасниками стали не лише учні, а й батьки. Діти поринули в казковий світ Добра, Справедливості та Любові.
Третій день пройшов під гаслом національно-патріотичного виховання. Із самого ранку школа стала схожа на квітник, бо попереду – флеш-моб «Одягни вишиван-ку». З користю проводили час діти на інтелектуальних перервах: розгадували кросворди, ребуси, загадки. А учні 3–4 класів змагалися у конкурсі «Знавець рід-ної мови».
Четвертий день – День здоров’я – розпочато з ранкового флеш-мобу «У здоровому тілі – здоровий дух». Для учні 1-их класів – змагання «Веселі старти». На відкритому уроці математики учні 4-А класу показали відмінні знання з предмета.
У «День ввічливості та добрих справ» учні 3-х класів провели акцію у шкільній бібліотеці «Книжкова лікарня». У перший день зими діти разом з батьками виго-товили і розвішали годівнички на подвір’ї школи.
Святковим концертом ««Початкова школа має таланти» закінчився Тиждень по-чаткової школи. Наші «зірочки» танцювали, співали, грали на музичних інстру-ментах, читали вірші та гуморески, презентували свої роботи.
На активних учасників конкурсів чекали грамоти і подяки.
Вчителі початкових класів ще раз довели, що вони є справжніми фахівцями своєї справи, а учні нашої школи – активні, розумні, талановиті.
Наш заклад – Школа-родина, тому активними учасниками стали і батьки. Велику подяку хочемо висловити матусям, які погодилися «побути в ролі вчителя» і про-вели справжні уроки та виховні години (Лобода М.М., Моор М.С., Пшенична Н.М., Кареліна В.М., Дмитришина О.В.).
Ми, вчителі, дуже вдячні нашим батькам, які допомагають зробити нашу школу острівцем людяності, гуманізму і творчості.


За інформацією заст. директора
з навчально-виховної роботи
Брусенець Т.І.
Тиждень початкової школи в ЗОШ №4


 |  :nesina  |   |  308

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Ноябрь 2018 (25)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика