Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Проведення педради в ДНЗ я/с № 8

Проведення педради в ДНЗ я/с № 8

Проведення педради в ДНЗ я/с № 8 Новокаховської міської ради на тему
«Мистецтво виховання дошкільнят за В. Сухомлинським
на засадах гуманної педагогіки»
     Однією із найважливіших вимог В.О. Сухомлинського до педагогів є потреба пізнати дитину, цей «ніжний паросток, який стане могутнім деревом», цей «цілий світ, неповторний і своєрідний».
     28 листопада 2017 року в ДНЗ яслах-садку №8 «Черемушки» Новокаховської міської ради (завідувач Тихонова З.М.) було   проведено педраду на тему «Мистецтво виховання дошкільнят за В. Сухомлинським на засадах гуманної педагогіки» в  рамках дослідно-експериментальної  роботи всеукраїнського рівня з проблеми «Психолого-педагогічне забезпечення особистісно орієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки в дошкільному навчальному закладі» та обласної науково-методичної проблеми. 
     Дана педрада  розроблена та проведена вихователем-методистом Столяр Н.П. у формі методичної панорами з блочно-інформаційними розділами. Цікаво та змістовно  проведено інформаційний блок, в якому було розкрито питання «Педагогічна і батьківська мудрість виховання – духовне надбання дітей».
      Найактивніше проявили себе педагоги під час  інтерактивного блоку з цікавими вправами, які дали змогу вихователям на прикладі педагогічних ситуацій проаналізувати типові помилки педагогів, правильно оцінювати  вчинки інших людей та власні. Вихователі підгрупами творчо склали «Поради батькам» і «Поради вихователям» та  порівняли їх  за гуманістичними ідеями В. Сухомлинського. Педагоги відзначили важливість питання  проблемного блоку, де завідувач Тихонова З.М. розкрила тему «Проблеми сімейного виховання» з активною дискусією присутніх. Заслуговує на увагу правознавчий блок, завдяки якому  розкриті питання «Права та обов'язки дітей і батьків у сім'ї» та визначені види авторитету в родині практичним психологом Нікуліною Т.В.
     Наприкінці педагогічної ради відбувся блок ідей та підсумків, який допоміг  вирішити наступні кроки в цьому напрямку. Всі присутні педагоги були ознайомлені з виставкою робіт за спадщиною В.О. Сухомлинського «Творимо з мамою, творимо з татом, творимо в нашім дитячім садку».
       Проведена педрада сприяла розумінню сутності і змісту головних ідей гуманістичної педагогіки В. О. Сухомлинського. Серед різноманіття педагогічної проблематики педагога чи не найголовнішим є «творення людини», проектування щасливої долі.    

Вихователь-методист   Столяр Н.П.

Проведення педради в ДНЗ я/с № 8
Проведення педради в ДНЗ я/с № 8

 


 |  :nesina  |   |  566

Интересное

Дисплеи и дисплейные модули Samsung - Samsung J5 дисплей купить www.mobilie.com.ua.

Меню
Друзі

Архів

Октябрь 2018 (18)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)
Апрель 2018 (25)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика