Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » майстер-клас для вчителів фізичної культури

майстер-клас для вчителів фізичної культури

28 листопада 2017 р. у Новокаховській школі-інтернаті І-ІІІ ступенів старшим вчителем, вчителем вищої кваліфікаційної категорії з фізичної культури Кулініч Світланою Степанівною було проведено майстер-клас “Шляхи оптимізації уроків фізичної культури за допомогою рухливих ігор”.


Метою  заходу було:
-    збагачення теоретичного та практичного досвіду;
-    закріплення знань та вмінь і відпрацювання навичок;
-    заохочення вчителів до оптимізації уроків фізичної культури за допомогою рухливих ігор;
-    формування позитивного ставлення до фізичного виховання.

Перед вчителем – майстром стояли такі завдання: 
-    передача свого досвіду роботи шляхом прямого і коментованого показу послідовності дій, методів, прийомів і форм педагогічної діяльності;
-    спільне відпрацювання методичних підходів учителя-майстра;
-    рефлексія власної професійної майстерності учасниками майстер класу;
-    надання допомоги учасникам майстер-класу у визначенні завдань саморозвитку, формуванні індивідуальної програми самоосвіти.

Всі учасники отримали від вчителя-майстра папірці - осінні листочки, на яких  відповіли на питання: що ви очікуєте від нашого заходу, озвучивши його, прикріпили листочок на дерево педагогічної майстерності.
      
На початку майстер-класу присутнім було запропоновано поринути у світ дитинства та обрати собі, із запропонованих, свій улюблений предмет, з якого розпочиналося спортивне життя. Кожний з цих предметів унікальний, і у кожного він свій. І тоді учасники розкрили таємницю: чому саме цей предмет вони обрали для себе. Спогади закінчилися, таємницю розкрито, поринемо у світ педагогічної майстерності.
 
Вчителем-майстром було розкрито оздоровче, освітнє та виховне значення рухливих ігор, їх вплив на виховання та фізичний розвиток учнів. Враховуючи те, що сучасні дітки так розпещені комп'ютерними іграми і нескінченними мультсеріалами, що не так просто змусити їх піти гуляти на вулицю. Щоб полегшити це завдання було запропоновано та продемонстровано добірку рухливих ігор, які є дійсно масовим, загальнодоступним засобом фізичного і морального виховання дітей і підлітків.
 
Найкращими «ліками» для дітей від рухового «голоду» є рухливі ігри та естафети. Треба щоб із раннього дитинства кожна особистість була переконана у необхідності збереження і зміцнення свого здоров'я, ведення здорового способу життя, прагнула доброго фізичного стану. Кожен учитель, який би предмет у школі він не викладав, був переконаний, що тільки поєднання розумової і фізичної діяльності принесуть плоди всебічного і гармонійного розвитку особистості.
Практична частина, де приймали участь як учні так і запрошені педагоги закінчилася, підводячи підсумки з’ясувалося, що результати, очікувані від майстер-класу справдилися: дерево педагогічної майстерності «скинуло» осінні листочки у кошики завдяки творчості та майстерності вчителя. Мета досягнута, завдання виконано. Майстер-клас пройшов на високому педагогічному рівні.

майстер-клас для вчителів фізичної культури
майстер-клас для вчителів фізичної культури

СКАЧАТЬ: mayster-klas-shlyahi-optimzacyi-urokv-fzichnoyi-kulturi-za-dopomogoyu-ruhlivih-gor.rar [2,68 Mb]


 |  :nesina  |   |  446

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Октябрь 2018 (18)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)
Апрель 2018 (25)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика