Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » «Тиждень знань безпеки життєдіяльності»в яслах-садку № 8

«Тиждень знань безпеки життєдіяльності»в яслах-садку № 8

Проведення «Тижня знань безпеки життєдіяльності»
в ДНЗ я/с № 8 «Черемушки»
в рамках місячника пожежної безпеки в побуті
       З 20 листопада по 24 листопада  2017 р в дошкільному навчальному закладі ясел-садку № 8 Новокаховської міської ради (завідувач Тихонова З.М.)  відбувся тематичний «Тиждень знань безпеки життєдіяльності».
     «Тиждень знань безпеки життєдіяльності»  проходив  з метою профілактичної роботи з дітьми та їх батьками щодо попередження травматизму, належного ставлення до безпеки людини, формування у дошкільнят світоглядних та етичних основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення правил поведінки у надзвичайних ситуаціях.      
       Протягом тижня були проведені загальні заходи по закладу: урочисте відкриття «Тижня знань безпеки  життєдіяльності дитини», практичний тренінг з евакуації дітей «Обережно пожежа!» з використанням марлевих пов'язок,  евакуація дітей «Увага небезпека!» з укриттям у захисній споруді. Діти вдало продемонстрували свої практичні навички: реагування на сигнал, одягання на швидкість, укриття в підвальне приміщення.
       Діти повинні рости з усвідомленням, що від їх навичок та розумної поведінки залежить їх здоров’я та здоров’я людей, які їх  оточують. Тому в тематичний День здоров’я відбулося спортивно-оздоровче свято з дітьми та батьками старших груп № 2, 4, 9 на тему: «Мама, тато і я - спортивна сім'я!» (муз. керівники Калюжна І. Ю., Мокринська Е.О.). Учасники естафет проявили  спритність, швидкість, сміливість, організованість. Усі присутні на святі отримали емоційну  насолоду та бадьорий настрій.
       Відповідно до проведення місячника пожежної безпеки в побуті, був запрошений гість з пожежної служби  інспектор Олександр Мірошниченко, який подарував дітям цікаві книжки та незабутні враження від спілкування.  Під час зустрічі, діти продемонстрували свої вміння, знання з правил пожежної безпеки, отримали пам’ятки про дотримання правил пожежної безпеки в побуті від поважного гостя.
        Перегляд тематичних занять та розваг в усіх вікових групах показав, що діти змістовно засвоюють матеріали за допомогою практичних відпрацювань, моделювання ситуацій, користуючись наочним матеріалом, схемами, макетами.
         Даний захід надав змогу сформувати у дітей безпеку життєдіяльності та формування навичок  взаємодопомоги, правил безпечної поведінки в оточуючому середовищі.

Адміністрація ДНЗ я/с №8
«Тиждень знань безпеки життєдіяльності»в яслах-садку № 8

 


 |  :nesina  |   |  242

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Ноябрь 2018 (22)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика