Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Вітаємо переможців II етапу XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика!

Вітаємо переможців II етапу XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика!

 

Вітаємо переможців II етапу XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика!

           Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика  (проводиться щорічно 17 років поспіль) — конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

               За останні роки кількість його учасників сягала 5 млн людей з-понад 20 країн світу.

         25 листопада 2017 року в місті Нова Каховка було проведено ІІ (міський) етап Конкурсу на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів4 (директор Барсук В.Г.). Від усіх закладів загальної середньої освіти  міста взяли участь 87 учнів.

       У результаті перевірки конкурсних робіт було визначено переможців Конкурсу:

3 клас

1 місце  Лукіна Софія, ЗОШ №5 , учитель Герасимчук Н.М.

2 місце  Василенко Марія, ЗОШ №3, учитель Обревко О.Ю.

3 місце  Масюткіна Марія, ЗОШ № 6, учитель Калашнікова О.М.

4 клас

1 місце  Нестеренко Катерина, ЗОШ №5, учитель Шевченко О.М.

2 місце  Каліванова Галина, ДЗОШ, учитель Лісова О.О.

3 місце  Гармаш Лія, НВК  №2, учитель Пастушкова О.А.

5 клас

1 місце Лєонтьєва Єкатєріна, НВК № 2, учитель Мицко Н.А.

2 місце Ліхачова Софія, ЗОШ №7, учитель Ковтун Т.М.

3 місце Дядюн Богдан, ЗОШ №5, учитель Сипко Л.П.

6 клас

2 місце Чередниченко Вікторія, ЗОШ №4, учитель Коваленко Л.І.

3 місце Грицина Вікторія, ЗОШ №5, учитель Веснянко Л.В.

7 клас

2 місце Панченко Вікторія, ЗОШ №1, учитель Данилова О.П.

3 місце Волошина Віра Олегівна, ЗОШ №6, учитель Ткачук О.І.

8 клас

1 місце Плясецька Катерина, ЗОШ №5, учитель Сипко Л.П.

2 місце Аванесян Маргарита, ЗОШ № 1, учитель Романович І.В.

3 місце Яценко Марія, гімназія, вчитель Матросова Л.І.

9 клас

1 місце Рижова Олександра, НКТЕЛ, учитель Боброва Е.А.

2 місце Анастюк Анна, НВК №2, учитель Мицко Н.А.

3 місце Глушакова Марія, ЗОШ №5, учитель Сипко Л.П.

10 клас

1 місце Тарабанова Юлія, ЗОШ № 10, учитель Балюченко Т.М.

2 місце Вітасик Анастасія, СЗОШ №8, учитель Карпюк Т.А.

3 місце Романюк Марк, НВК №2, Учитель Мицко Н.А.

11 клас

1 місце Рижих Микита, ЗОШ № 3, учитель Саніна О.В.

2 місце Тесля Юлія, ЗОШ №7, учитель Тарабанова Я.В.

3 місце Манагарова Аделіна, ЗОШ №6, учитель Русакова Н.Ф.

 

Методисти ММК Будняк Наталя, Оголюк Наталія

 

 

 


 |  :nesina  |   |  161

Интересное

Меню




Друзі

Архів

Январь 2018 (7)
Декабрь 2017 (71)
Ноябрь 2017 (69)
Октябрь 2017 (33)
Сентябрь 2017 (32)
Август 2017 (22)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика