Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Тематичний тиждень «Виховуємо толерантність» в ДНЗ я/с №8 «Черемушки»

Тематичний тиждень «Виховуємо толерантність» в ДНЗ я/с №8 «Черемушки»

Тематичний тиждень «Виховуємо толерантність»                              в ДНЗ я/с №8 «Черемушки»

     На сучасному етапі розвитку суспільства виникла необхідність формування культури толерантності починаючи вже з дошкільного віку. Формування цієї найважливішої якості відбувається в дитинстві в умовах сім’ї та освітніх установ і триває протягом усього життя. Саме тому з 13 по 17 листопада 2017 року  в ДНЗ я/с «Черемушки» Новокаховської міської ради (завідувач Тихонова З.М.)  проводився тематичний тиждень «Виховуємо толерантність».
       Напередодні  тематичного тижня адміністрацією  дитячого садка в складі завідувача Тихонової З.М., вихователя-методиста Столяр Н.П. та практичним психологом Нікуліною Т.В.  були розроблені  заходи для всіх учасників навчально-виховного процесу. План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний.
       В куточках для батьків  була представлена інформаційна листівка «16 листопада - Міжнародний день толерантності». Всі бажаючі могли прочитати вислови, які пов’язані з толерантністю, терпінням, ознайомитися з груповими  емблемами толерантності та колажами, що представленні на «стінах що говорять» на тему : «Ми всі такі різні, але ми разом». 
      В усіх вікових групах  проведені тематичні заняття,  ігрові сюжети, творчі завдання, ігри, моделювання проблемних ситуацій, які  сприяли ефективному засвоєнню морально-етичних норм поведінки дітей.      
      Цікаво та творчо працювали діти з практичним психологом під час арт-терапевтичної роботи «Наша планета Толерантності», «Ромашка толерантності», творчо мислили під час ранкових зустрічей на тему: «Я люблю світ - світ любить мене».
        Змістовно була проведена  психолого-педагогічна робота з вихователями та батьками: дискусія «Вшанування чужих почуттів», консультація «Сторітелінг: мистецтво розповідання, або як зацікавити й мотивувати дітей», лекторій «Толерантність як запорука людяності», тренінг «Як запобігти  дитячій  агресії ?» Дані заходи сприяли збереженню й відтворенню традиційних моральних цінностей, ідеалів добра та любові.

Адміністрація ДНЗ я/с №8
 
Тематичний тиждень «Виховуємо толерантність» в ДНЗ я/с №8 «Черемушки»
Тематичний тиждень «Виховуємо толерантність» в ДНЗ я/с №8 «Черемушки»
Тематичний тиждень «Виховуємо толерантність» в ДНЗ я/с №8 «Черемушки»


 |  :nesina  |   |  151

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Октябрь 2018 (11)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)
Апрель 2018 (25)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика