Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » батьківські майстер-класи в ЗОШ №7

батьківські майстер-класи в ЗОШ №7

Співпраця сім’ї та школи – запорука успіху дитини!
15 листопада 2017року, з метою покращення співпраці  з батьками учнів ЗОШ№7 (директор Грішагіна Л.В.), залучення їх до активної діяльності, створення атмосфери радості, піднесеного емоційного настрою на уроці, вчителі початкових класів вирішили запровадити у практику проведення батьківських майстер-класів на уроках художньо- естетичного циклу. Адже, все прекрасне у житті людини надихає її творити прекрасне, а урок – це найкраща можливість для спілкування з дитиною. Робота разом із батьками захоплює учнів, викликає інтерес до нових знань, умінь; розвиває творчість. Таку співпрацю із задоволенням підтримала адміністрація школи.
На уроці трудового навчання в 3-А класі Волкова Ірина Миколаївна провела свій майстер-клас від мами «У країні цікавих захоплень». Діти отримали багато цікавої інформації про червоний мак, ознайомилися з матеріалами, інструментами та пристосуваннями для виготовлення виробу, вивчили основні прийоми роботи та послідовність виконання дій. Практична робота захопила учнів, підняла настрій, налаштувала на тісну співпрацю з мамою Волкової Марії, вчителем – Кучмою Л.Д. та гостем уроку - директором школи Грішагіною Л.В.
Діти залюбки працювали в творчих групах, під керівництвом дорослих наставників. Невимушене спілкування, взаємодопомога, підтримка стали запорукою успішного результату.
 Виготовлення ніжної, з шовковими  червоними пелюстками квітки червоного маку, що стала одним з рослинних символів та оберегів нашого народу, принесло всім учасникам майстер-класу  багато гарних і радісних емоцій.

батьківські майстер-класи в ЗОШ №7
батьківські майстер-класи в ЗОШ №7


 |  :nesina  |   |  129

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Октябрь 2018 (18)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)
Апрель 2018 (25)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика