Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Майстер - клас від вчителя ЗОШ №7 Кучми Л.Д.

Майстер - клас  від вчителя ЗОШ №7 Кучми Л.Д.

Майстер - клас  від вчителя ЗОШ №7 Кучми Л.Д.

Нещодавно, для вчителів початкових класів м. Нової Каховки, вчитель ЗОШ №7(Директор Грішагіна Л.) Кучма Любов Дмитрівна провела перше засідання майстер – класу «Стати найкращою версією самого себе» на тему: Особистість вчителя. Становлення педагога – гуманіста. Лейт-мотив якого «Учитель, спрямований у майбутнє…» 

       Сучасний учитель – людина, яка веде за собою, створює настрій, спонукає до дій, яка поруч з учнями й водночас  дещо попереду; людина,  яка вміє вислухати, порадити, здатна визнати свої помилки, людина, яка не зупиняється на досягнутому, навчається у старших і прислухається до думок молоді, аналізує, творить; людина, яка просто живе, живе так, як того вимагає сучасний світ.

       А за сучасних умов, умов гуманізації та демократизації освіти, вимоги до педагогів значно підвищено. Одним із засобів розв’язання цієї проблеми є активна та наполеглива праця кожного учителя.

      Присутні на засіданні колеги із ЗОШ№1, ЗОШ№5, ЗОШ№8, ЗОШ№7, Дніпрянської та Маслівської шкіл підтримали думку, що нероздільними є такі поняття як педагогічна майстерність та педагогічна творчість. Високий професіональний рівень педагога сьогодні вимагає не тільки глибокого знання предмета, але і здатності його до виховання творчої особистості учня. Для цього вчитель повинен сам бути творчою особистістю. Він повинен уміти залучити і учнів до процесу творчості та пробуджувати в них творчу активність. А одним з важливих завдань для педагога є здат¬ність його до саморозвитку та самовдосконалення.

 

Майстер - клас  від вчителя ЗОШ №7 Кучми Л.Д.

 


 |  :nesina  |   |  174

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Октябрь 2018 (18)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)
Апрель 2018 (25)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика