Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Заняття з елементами тренінгу для батьків у дитсадку «Черемушки»

Заняття з елементами тренінгу для батьків  у дитсадку «Черемушки»

Заняття з елементами тренінгу для батьків  у дитсадку «Черемушки»

      16 листопада 2017 року  в ДНЗ яслах-садку №8 «Черемушки» Новокаховської міської ради (завідувач  Тихонова З.М.) в рамках проведення тематичного тижня «Виховуємо толерантність»  практичним психологом закладу Тетяною Нікуліною проведене заняття з елементами тренінгу для батьків  на тему «Як зняти дитячу агресію ?»

     Підвищена агресивність дітей є однією з найбільш гострих про¬блем сьогодення для сус¬пільства в цілому. Актуальність теми безсумнівна, оскільки кіль¬кість дітей з такою поведінкою стрімко зростає.Батьки здебільшого не мають спеціальної психологічної освіти, проте питання виховання дітей, техніки налагодження стосунків у сім'ї, взаєморозуміння, аналіз почуттів — усе це  цікавить батьків.

     Під час зустрічі батьки ознайомилися з поняттям «агресивність», причинами її виникнення та способами подолання. Учасники заняття мали можливість навчитися  використовувати конструктивні способи подолання агресивності в житті, володіти собою, виховувати в дітей позитивні моральні та вольові риси характеру. Також батьки отримали практичні рекомендації, як правильно поводитися з дітьми, що проявляють агресію щодо дорослих або однолітків. Під час рефлексії ділилися позитивними враженнями від участі в занятті, дякували за можливість  почути цікаві думки, рекомендації, навчитися краще розуміти дітей, випробувати на собі різноманітні корекційні методи, що допомагають подолати агресивність.

     Обов’язок батьків — зробити свою дитинущасливою.    Тільки батькам під силу прокласти правильний шлях взаємин. «Виявіть розуміння й любов, і дитина відплатить вам тим самим — любов’ю та розумінням», - стверджують психологи.

 

 

 Практичний психолог ДНЗ  я/с №8 Тетяна Нікуліна 

Заняття з елементами тренінгу для батьків  у дитсадку «Черемушки»
Заняття з елементами тренінгу для батьків  у дитсадку «Черемушки»
Заняття з елементами тренінгу для батьків  у дитсадку «Черемушки»

 

 


 |  :nesina  |   |  139

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Октябрь 2018 (18)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)
Апрель 2018 (25)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика