Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Безпечний рух на дорозі – запорука безпечного життя!

Безпечний рух на дорозі – запорука безпечного життя!

                    Безпечний рух на дорозі – запорука безпечного життя!

                Під таким гаслом розпочався Тиждень безпеки руху  з 13 по 17 листопада в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 (директор Зуйко О.М.)
 До участі в ньому були залучені учні 1-11 класів. Усі заходи проходили згідно затвердженого плану. Серед заходів учням запам’ятався «Єдиний урок безпеки дорожнього руху», який  проводився на годинах спілкування.
             Учні 2-х та 3-х класів під керівництвом класоводів  Гайдиш Ю.М., Кононенко Т.В., Жалдибіної Л.В., Грудницької Н.П., Бужинської О.М. взяли участь у практичному занятті «Знай і виконуй правила дорожнього руху», під час якого закріпили правила поведінки на пішохідному переході та біля світлофору. Протягом тижня класні керівники 1-11 класів проводили  тематичні бесіди «Обов’язки пішохода», інформаційно-пізнавальні п’ятихвилинки, рольові ігри, практичні заняття «Школа Світлофора  Моргайка», «Подорож до Країни дорожніх знаків».
         З учнями середньої та старшої школи обговорювалися проблеми руху на дорозі, коли його учасниками стають підлітки на мопедах, скутерах тощо. Були проведені цільові екскурсії на перехрестя для учнів 4-А,Б,В класів (класоводи Костюк-Розновська К.О., Банкова О.О., Курінкова О.М.).  Було організовано  виставку дитячих  робіт на тему: «Знай дорослий, знай дитя: безпека руху – це життя!», учасниками якої стали учні молодшої школи та 5-7 класів. 
       17 листопада 2017 року, для учнів 1-11 класів був проведений єдиний національний урок  «Безпека на дорозі - безпека життя», на якому школярі повторили  основні правила поведінки   на вулиці та при переході небезпечних ділянок дороги.
       Учні  11-А класу   відпрацьовували вміння та навички  на практичному  занятті з тему: «Надання першої допомоги при ДТП» під керівництвом медичної сестри Борідко Л.І.  
Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають правила дорожнього руху, володіють правилами поведінки на вулиці та на  дорозі.Спеціаліст з охорони праці  Комишанова Т.А.

Безпечний рух на дорозі – запорука безпечного життя!


 |  :nesina  |   |  93

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Октябрь 2018 (19)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)
Апрель 2018 (25)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика