Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Тиждень української мови та літератури в ЗОШ № 1

Тиждень української мови та літератури в ЗОШ № 1

Тиждень української мови та літератури в ЗОШ № 1
З 6 по 10 листопада в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 (директор Зуйко О.М.) проходив Тиждень української мови та літератури.
         З нагоди відкриття Тижня української мови вчителіразом з учнямипідготували випуск  кращих стіннівок «Мова – ДНК нації», книжкову виставку «Наші земляки», галерею цікавих фактів про українську мову.

   У вівторок відбувся  лінгвістичний турнір серед учнів 8-х класів (Романович І.В.),  метою якого було формувати патріотичні почуття, активну життєву позицію, розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава.
У середу  учні 5-А, 5-Б класів (Чорновол В.П.) передали свою любов до України та української  мови через малюнки, над якими вони працювали із задоволенням.
Учитель Пугач В.І. і бібліотекар Ковтун З.В. провели в 7-А класі урок-екскурс на тему: «Заповіт» Тараса Шевченка – це твір, що єднає минуле, теперішнє і майбутнє».
9 листопада, у День української писемності та мови вся шкільна родина  одягла вишиванки і долучилася до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який  у цьому році проходив під гаслом "Нас багато, ми різні, нас всіх об’єднує спільна мета" .
Цього ж дня   стартував  І етап Міжнародного конкурсу імені П.Яцика. Цей унікальний мовний марафон  мав на меті визначити найкращих знавців української мови.
Учитель Романович І.В. спільно з учнями 11 класу підготували урок-захист проекту  на тему «Українська поезія 1920-1930 рр. як потужне ліричне самовираження митців ХХст.»  Одинадцятикласники  показали грунтовні дослідження і знання з даної теми, презентували свій результат роботи в усних повідомленнях, мультимедійній презентації, кластері, буклетах, відеоколажах.
       У п’ятницю учні 7-А класу разом з учителем Пугач В.І. здійснили «Мандрівку в дивовижну країну Дієприкметниковію» із застосуванням технології критичного мислення.
Бібліотекар школи Ковтун З.В. залучила учнів 1-2 класів до вікторини та  літературної гри «Щоб розумним стати –треба багато читати».  З великим задоволенням діти подорожували сторінками улюблених казок; демонстрували знання та творчі  здібності.
Цього ж дня відбулося урочисте закриття Тижня української мови та літератури.  У святково прибраній залі відбулася літературно-музична композиція «Захисти солов’їну - збережи Україну!», яку підготувала вчитель  Данилова О.П. Метою заходу  було ознайомити учнів із виникненням писемності; показати красу й багатство рідної мови, її різноманітні можливості, довести, що рідна мова - це духовна святиня, найбільший і найдорожчий наш скарб. Учасниками стали учні  4-Б, 5-А, 7-Б, 7-В, 9-А класів. Діти  виразно, натхненно, з великим почуттям патріотизму  розповіли про історію виникнення української писемності, про просвітницький подвиг Кирила і Мефодія, про розвиток і становлення мови, яка подолала усі перешкоди. Учасники свята із задоволенням декламували поетичні перлини про мову, розігрували сценки, співали пісні, танцювали.
Усією шкільною спільнотою ми склали шану рідній мові. Учні та вчителі змогли проявити свої творчі та розумові здібності, яскраво продемонстрували великий патріотизм до рідного слова, української землі.

 Романович І.В., учитель української мови і літератури

Тиждень української мови та літератури в ЗОШ № 1
Тиждень української мови та літератури в ЗОШ № 1
Тиждень української мови та літератури в ЗОШ № 1


 |  :nesina  |   |  227

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Ноябрь 2018 (22)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика