Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » поїздку до м. Херсона учнів ЗОШ № 10

поїздку до м. Херсона учнів ЗОШ № 10

 

Канікули.  Радіє дітвора!

   Учнями 4 – А класу ЗОШ №10 під час осінніх канікул було здійснено цікаву поїздку до м. Херсона. Дорогою школярі милувалися картинами осінньої природи. Учні відвідали планетарій і краєзнавчий музей.

   Зірковий дім… Будинок, де живуть планети. Когось він приголомшує, когось захоплює, когось змушує задуматися ...  Подорож до зірок відбувається з допомогою складного оптичного приладу – планетарію, що дає зображення небесних тіл. Він дає можливість не тільки споглядати таємничий, чудовий світ зірок, а й знайомить нас з явищем нічного неба. З захопленням дивилися фільм «Всесвіт: 7 чудес Сонячної системи», з кожним кадром якого поринали  у космічний світ. 

    Учні побували у краєзнавчому музеї з метою вивчення природи рідного краю. Переглянули  унікальну колекцію флори та фауни Херсонщини, створену наприкінці ХІХ ст. відомим вченим-біологом Й.К. Пачоським. Під час екскурсії учні познайомилися з таємницями тваринного світу рідного краю, з  унікальною колекцією мешканців лісів, степів, водоймищ. Причому вони були виготовлені дуже давно, деяким більше 100 років.

   В учнів залишились приємні та гарні враження про побачене того дня. Такі екскурсії розширюють кругозір, допомагають стати розумнішими.

 

 Класний керівник 4- А класу  Шевченко Л.М.

 

поїздку до м. Херсона учнів ЗОШ № 10
поїздку до м. Херсона учнів ЗОШ № 10

 

 


 |  :nesina  |   |  465

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Март 2019 (24)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (36)
Октябрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика