Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Бібліотека збирає друзів

Бібліотека збирає друзів

                                             Бібліотека збирає друзів
Книга – величезна сила, без неї неможливо уявити життя. Вона розкриває перед читачами чарівний світ краси й добра,  стає близьким другом, вірним супутником у житті. Тому протягом жовтня  в бібліотеці СЗОШ № 8 (директор Олійник О.М.) проходив місячник шкільних бібліотек.
Він був надзвичайно яскравим і неймовірно захоплюючим. Щоб прищепити дітям любов та дбайливе ставлення до книги, потребу до читання, бібліотекарями Оленою Гордецькою та Юлією Хлань було проведено ряд цікавих заходів.
Юні читачі 2 класів із задоволенням взяли участь у подорожі-вікторині «Хай у кожен дім приходить казка, а в ній – пригода, мудрість, ласка», щоб дізнатися, хто є найуважнішим знавцем казок. Діти  весело, активно відповідали на  всі запитання літературних вікторин.
Літературну мандрівку за творами Бориса Житкова «Сто запитань, сто відповідей та сто книжкових побажань» здійснили учні 3 класів. Учні ознайомилися з цікавими фактами  біографії письменника, поділилися своїми враженнями від прочитаних творів та взяли участь у захоплюючій грі.
Проводячи патріотичну годину «Твоя країна - Україна, і ти – її громадянин» з учнями 4 класів,  бібліотекарі школи вкотре переконалися, що учні мають віддане почуття любові до рідної мови, до народних та державних символів українського народу, люблять та шанують рідну землю – нашу Україну! Діти завзято змагалися, виборювали перемогу своїми знаннями, та всі отримали задоволення від спілкування.
З метою формування здорового способу життя з учнями 5 класів була проведена гра – вікторина «Я здоров’я бережу, сам собі допоможу». У ході заходу діти вкотре повторили правила, які необхідно знати й виконувати, щоб не зашкодити своєму здоров'ю. Не залишилася без уваги й бібліотечна виставка «Здоров’я – вічна мрія людства», яка допомагала дітям  поглибити свої знання.
До Дня українського козацтва бібліотекарями була оформлена історична виставка «Подорож козацькими стежками» та проведений урок народознавства з учнями 6 класів «Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух»
Школярі дуже уважно слухали  розповідь про Запорізьку Січ, про славетні подвиги українських козаків, про їхню мужність та героїзм. Учні  із задоволенням відповідали на запитання козацької вікторини й продемонстрували знання побуту та звичаїв козаків.
Усі проведені в шкільній бібліотеці заходи сприяли залученню учнів до невичерпних джерел знань, розвитку творчості та пізнавальної діяльності, вихованню освічених громадян нашої держави. Місячник був насиченим, веселим, пізнавальним, а його учасники отримали масу позитивних вражень від бібліотеки, яка стала для них справжнім другом.
Бібліотекарі  школи
Бібліотека збирає друзів
Бібліотека збирає друзів


 |  :nesina  |   |  268

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Май 2019 (26)
Апрель 2019 (22)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика