Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » навчання для батьків першокласників у ЗОШ №7

навчання для батьків першокласників у ЗОШ №7

Батьківство як покликання
26.10.17 в ЗОШ № 7 (директор Л.Грішагіна) відбулося навчання для батьків першокласників «Батьківство як покликання» в рамках роботи всеукраїнського експеременту «Психолого-педагогічне забезпечення особистісно орієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки в загальноосвітньому навчальному закладі»
Психолог Т.Лемешева провівши практичні вправи дала можливість батькам оцінити вплив соціального оточення дитини на її виховання.
Виховання дітей складний життєвий процес. Батьківська Любов іноді дається нелегко, серед її основних принципів – довіра й безпека, які ще треба налагодити. Але якщо вони у стосунках між батьками й дітьми будуть присутні, знаходити вихід зі складних ситуацій буде набагато легше. Довіра, безпека й любов взаємопов'язані, їх по праву можна віднести до трьох складових щасливого сімейного життя і щасливого дитинства наших дітей. Про це та інще розмірковували батьки разом з класним керівником І.Романенко.
Підводячи підсумок зустрічі ЗДНВР Т.Солоненко зазначила що тільки в співпраці батьків і школи ми дамо можливість дітям зростати щасливими.
навчання для батьків першокласників у ЗОШ №7
навчання для батьків першокласників у ЗОШ №7


 |  :nesina  |   |  302

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Ноябрь 2018 (14)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика