Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » зустріч з Авраменком О.М.

зустріч з Авраменком О.М.

За новими Державними стандартами освіти ключовою фігурою Нової школи є вчитель. Вчитель XXI століття повинен йти в ногу з часом, бути творчим, незалежним, конкурентоспроможним, різнобічним, морально і духовно розвиненим, повинен мати хороший словниковий запас, обов'язково володіти новими технологіями. Тільки вчитель, котрий йде в ногу з часом, здатний зрозуміти своїх нових учнів і бути їм цікавим.
 26 жовтня 2017 року вчителі української мови і літератури Стрепетова О.В. та Ковтун Т.І. ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.) взяли  участь  в авторському семінарі доцента Київського обласного інституту післядипломної  освіти ім. Б. Грінченка, автора підручників з української мови і літератури О.М. Авраменко, який пройшов на базі Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради.
    На ньому Олександр Миколайович познайомив учителів із змінами в програмі, технологіями успіху здачі ЗНО та авторськими новинками. З уст спеціаліста, який безпосередньо причетний до складання завдань, тестів учителі почули важливу інформацію, вкрай необхідну в плані підготовки до іспиту.
Проста, невимушена атмосфера зустрічі, тонкий гумор та емоційність лектора залишили у всіх присутніх незабутні враження.
Наприкінці зустрічі учителі мали можливість отримати автограф і зробити світлини напам’ять.

 

зустріч з Авраменком О.М.
зустріч з Авраменком О.М.


 |  :nesina  |   |  122

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Ноябрь 2018 (14)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика