Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Майстер-клас з гуманної педагогіки

Майстер-клас з гуманної педагогіки

Майстер-клас з гуманної педагогіки

 

26 жовтня 2017 року в ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.) відбувся майстер-клас «За руку з учителем». Лейтмотивом заходу стали слова  Т. Фулпера «Якщо ви володієте світлом знань, дайте іншим запалити від нього свої ліхтарики».
    У вступному слові заступник директора з навчально виховної роботи Солоненко Т.Є.  зазначила, що в умовах  сучасних викликів і змін набуває актуальності проблема визначення нової стратегії освітнього процесу як багатовекторної та багатокомпонентної системи, яка  формує майбутній розвиток української держави.
    Під час заняття вчителі початкових класів та вчителі-предметники, які викладають у п’ятих класах поділилися власним педагогічним досвідом, інноваційними формами та методами роботи, які направлені на підвищення якості освіти, на створення умов, що дозволяють учням нашого закладу бути творчими, активними та успішними.
    Народна мудрість говорить, що у справжнього вчителя уроки не для дітей, а з дітьми. Цієї думки дотримується вчитель початкових класів Кучма Л.Д. на своїх заняттях  вона створює ситуації успіху, які породжують радість та задоволення. А вони є  джерелом внутрішніх сил дитини, що створює енергію для боротьби з труднощами, бажання вчитися, а також є підгрунтям для творчої співпраці вчителя з учнем. Романенко І.М. показала  вправу
«Стрічка» для роботи з батьками щодо обмеження дитини і її вплив на неї. Вчитель – методист Брусенська О.В. провела з колегами  інтерактивну вправу «Карусель».
За психологічний супровід заняття відповідала практичний психолог Лемешева Т.Є., яка запропонувала педагогам скласти власне «Коло близькості та відповідальності».
Гуманна педагогіка не відразу дасть результат, але необхідно вірити. Хто вірить, до того приходять ідеї, творчість, натхнення. Наше терпіння, турбота, оптимізм, віра, створять з дитини Людину.

Майстер-клас з гуманної педагогіки
Майстер-клас з гуманної педагогіки


 |  :nesina  |   |  148

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Ноябрь 2018 (14)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика