Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Передовий педогагічний досвід » Матеріали з досвіду роботи членів міської творчої групи вчителів української мови й літератури (За ред. Богачук А.В.)

Матеріали з досвіду роботи членів міської творчої  групи вчителів української мови й літератури (За ред. Богачук А.В.)

Методичні прийоми мотивації навчальної діяльності на уроках української мови і літератури як засіб підвищення якості знань учнів: матеріали з досвіду роботи членів міської творчої  групи вчителів української мови й літератури./ За ред. Богачук А.В. – Нова Каховка: КУ «Методичний кабінет Новокаховської міської ради». – 2017. – 67 с. 

 

Укладач:

Богачук А. В., учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії Дніпрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новокаховської міської ради Херсонської області.

 

 

Рецензент:

Плясецька С. О., методист КУ «Методичний кабінет Новокаховської міської ради» Херсонської області, учитель української мови і літератури.

 

Формування мотивів навчання - це створення в школі умов для появи внутрішніх спонукань до навчання, усвідомлення їх учнем і подальший саморозвиток ним своєї мотиваційної сфери, стимулювати яку можна й необхідно системою психологічно продуманих прийомів. 

Актуальність питання мотивації полягає в тому,щоб переводити учнів із рівнів негативного й байдужного ставлення до навчання до зрілих форм позитивного ставлення до навчання – дієвого, усвідомленого, відповідального.

Для підвищення рівня педагогічної діяльності та якості знань учнів творча група вчителів-словесників працювала над пошуком оптимальних методичних прийомів мотивації навчальної діяльності учнів на уроках української мови й літератури.

У посібнику досліджено питання мотивації як поняття,теорії мотивації, представлено діагностичні матеріали з питань мотивації навчальної діяльності та шляхи розвитку пізнавальної активності учнів на уроках української мови й літератури. Посібник признечений для вчителів-словесників.

 

 

Затверджено та рекомендовано до поширення на засіданні навчально-методичної ради методичного кабінету Новокаховської міської ради Херсонської області (протокол №4 від 17 травня  2017 року).

 

 

Детальніше з матеріалами роботи творчої лабораторії можна ознайомитись у методичному кабінеті Новокаховської міської ради за адресою: вул. Історична, буд. 5, м. Нова Каховка

 

Матеріали з досвіду роботи членів міської творчої  групи вчителів української мови й літератури (За ред. Богачук А.В.)


 |  :Svetik  |   |  423

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Май 2019 (23)
Апрель 2019 (22)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика