Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Передовий педогагічний досвід » Матеріали з досвіду роботи членів творчої групи вчителів української мови і літератури м. Нова Каховка (керівник Романіченко Л.В.)

Матеріали з досвіду роботи членів творчої  групи вчителів української мови і літератури м. Нова Каховка (керівник Романіченко Л.В.)

Сучасний урок словесності в супроводі інформаційно-комунікативних технологій: теоретичні засади технології уроків української літератури із використанням художніх та документальних фільмів та практичні матеріали до їх проведення: матеріали з досвіду роботи членів творчої  групи вчителів української мови і літератури м. Нова Каховка 

 

 

Укладач: 

Романіченко Лариса Вікторівна, учитель української мови та літератури, спеціаліст І категорії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Новокаховської міської ради Херсонської області.

 

Рецензент:

Плясецька С. О., методист КУ «Методичний кабінет Новокаховської міської ради» Херсонської області.

 

          Важливе завдання української школи – підвищення ефективності заняття з літератури – має багато шляхів для вирішення. Один із них – використання навчального кіно. Питання кінофільмів, їх ролі та місця на заняттях з української літератури, їх функцій, зокрема дидактичних, найбільш доцільну, науково обґрунтовану методику їх використання залишаються мало дослідженими. Отже, актуальність проблеми зумовлюється пошуками нових шляхів інтенсифікації навчального процесу, піднесення якості літературної освіти, забезпечення нових можливостей для розвитку особистості.

У роботі запропоновано нові способи, методи і прийоми роботи з фрагментами кіно як до, так і після демонстрації, а також практичні матеріали до проведення кіноуроків, які допомагають становленню читача, дослідника, творця вітчизняної літератури і враховують особистісні потреби і можливості школяра - активного учасника уроку словесності. Для вчителів української та зарубіжної літератур.

 

Схвалено до використання на засіданні навчально-методичної ради методичного кабінету Новокаховської міської ради Херсонської області (протокол №4 від 17 травня  2017 року).

 

Детальніше з матеріалами роботи творчої групи можна ознайомитись у методичному кабінеті Новокаховської міської ради за адресою: вул. Історична, буд. 5, м. Нова Каховка

 

 

 

 


 |  :Svetik  |   |  280

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Февраль 2019 (13)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (36)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика