Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Випускне свято "Прощавай, садок дитячий!" "Черемушках"

Випускне свято

Випускне свято "Прощавай, садок дитячий!"

 

 На останьому тижні травня прощалися із своїми випускниками у дитячому навчальному закладі яслах-садку № 8 «Черемушки» (завідувач Тихонова З.М.).

Настав цей довгоочікувальний день – випускний в дошкільному закладі – перший крок дитини у доросле життя.

Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період дошкільного дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з ясла-садком у нашому дошкільному навчальному закладі.

Шістдесят чотири дошкільників -  три старші групи: №3 (вихователі Цапенко О.В., Мотренко В.А.), група № 6 вихователі (Лис І.В., Гольдфельд О.М.), група№ 10 (вихователі Михальцова О.О., Ізонова Л.О.) -  відмітили свій перший випускний бал у  яслах-садку №8 «Черемушки».

Випускники, які парами урочисто ввійшли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у бальних сукнях, хлопці, як справжні джентельмени, у краватках. Цього дня ними пишалися всі:  і батьки, і гості, і коллектив дитячого садка. Дошкільнята співали багато пісень: «Школярики», «Наш чудовий дитсадок», «Прощальне свято» та інші. У гості до дітей завітали казкові герої: фіксики Нолик та Сімка, Шкоденятко та його друзі. Діти декламували вірші, дарували танцювально-хореографічні композиції: «Прощальний вальс», «Привітання джентльменів», «Танок україночок», «Калинове намисто», «Полька». Працівники ДНЗ приготували для дітей чимало сюрпризів. Зусиллями педагогічного коллективу організовано цікаве та змістовне свято, яке запам'ятається малечі надовго та залишить добрі спогади про час перебування у нашому садочку.

Багато хороших слів було сказано в цей день в адресу випускників та їх батьків, в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки  спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі. 

      Звітальним словом до  маленьких випускників звернулася Зінаїда Миколаївна. Вона побажала дітям щасливої дороги у майбутнє доросле життя, багато вікриттів на незвіданих шляхах та успіхів у навчанні.    

Завідувач ясел-садка № 8 Тихонова З.М. та вихователь-методист Столяр Н.П. вручили  кожному випускнику диплом  про закінчення дитсадка.

Швидко минуло свято, а попереду  у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості!

     Колектив дошкільного закладу «Черемушки» вірить, що добрі спогади про дитяче дошкільне життя діти з любов’ю пронесуть з собою через усе життя. 

 

  

Вихователь-методист   ДНЗ я/с №8 Столяр Н.П.

  

 Випускне свято "Прощавай, садок дитячий!" "Черемушках"
Випускне свято "Прощавай, садок дитячий!" "Черемушках"
Випускне свято "Прощавай, садок дитячий!" "Черемушках"


 |  :Svetik  |   |  747

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Май 2019 (26)
Апрель 2019 (22)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика