Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Табір «Орлятко» в ЗОШ № 5

Табір «Орлятко»  в ЗОШ № 5

Табір «Орлятко»  в ЗОШ № 5

29 травня 2017 року  в ЗОШ І – ІІІ ступенів №5 (директор Нестерович В.Й.) з метою забезпечення відпочинку дітей, їхнього національного-патріотичного виховання, створення належних умов для освітньої, культурно-оздоровчої та спортивної роботи під час літніх канікул розпочав свою роботу пришкільний табір відпочинку  «Орлятко» (начальник табору Гузь Л.М.). Пріоритетними напрямками роботи табору є оздоровлення, загартування, патріотичне  виховання і розвиток дітей.

До відпочинку в таборі першочергово залучили  дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування , дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей,  дітей учасників АТО  та обдарованих учнів. В перший день у таборі був День знайомств, під час якого було проведено святкову лінійку – відкриття табору.Табір «Орлятко» зібрав в  своє дружнє коло  2 патріотичні загони – «Козачата » та   « Юні патріоти».         

 

Організовано також роботу мовного загону, де юні українці удосконалюють знання англійсько мови ,приймаючи участь у різноманітних іграх та квестах.

З великим задоволення всі загони представили свої назви, девізи,  пісні,  кімнати відпочинку. Виступи загонів були дуже цікавими  та відбулись в дружній  товариській атмосфері .   Діти танцювали та співали, грали в рухливі ігри. Цього ж дня проводились ігри зі своїми улюбленими іграшками. Організовано  майстерню народного умільця, де діти створювали різні іграшки. Після свята всі діти одержали солодкі подарунки.

 

 

Гузь Л.М., начальник табору

Табір «Орлятко»  в ЗОШ № 5
Табір «Орлятко»  в ЗОШ № 5
Табір «Орлятко»  в ЗОШ № 5
Табір «Орлятко»  в ЗОШ № 5
Табір «Орлятко»  в ЗОШ № 5
Табір «Орлятко»  в ЗОШ № 5 


 |  :Svetik  |   |  255

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Ноябрь 2018 (14)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика