Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Екологічно-театральний форум у ЗОШ № 1

Екологічно-театральний форум у ЗОШ № 1

Екологічно-театральний форум у ЗОШ № 1


    У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 (директор Зуйко О.М.) значна увага приділяється формуванню у дітей та підлітків екологічного світогляду та екологічної культури, дбайливого ставлення до навколишнього середовища.  В актовій залі школи пройшов екологічно-театральний форум «Обіймемо Землю красою і любов’ю».

 

За його підготовку та проведення відповідали вчителі  географії Лелюшкіна Н.В. та біології Карленко О.А. У заході взяли участь учні 5-А,Б, 6-А,Б,В, 7-Б,В класів, а також  учні старшої школи 8-А, 9-А,Б класів. До всіх присутніх у залі Оксана Анатоліївна звернулася зі словами: - Давайте спробуємо зазирнути в обличчя Землі, побачити як вона співає, радіє, почути, як плаче, як стогне від болю, якого їй завдають люди…


    Глядачам були представлені міні театри, сценки на екологічну тематику, агітбригади, екологічні казки на новий лад, лялькові театри, а саме: «Берег лісового озера», «Ай-болить!», «Незнайко», «Ріпка», «Лісовий спецназ» та інші. Діти висвітлили проблему діяльності людини на навколишнє середовище, яке може мати найважчі наслідки не лише для природи, але і для людства в цілому. Захід мав розвивальний, виховний і пізнавальний характер. Завершився екологічний форум вправою «Коло надій», ключовими словами якої стали такі:
Очистимо Землю від бруду і скверни,
Посіємо скрізь доброти й квітів зерна!
Хай буде планета красива й зелена
Для щастя, добра і для тебе й для мене!


“Сподіваємося, що проведення таких заходів сприяє формуванню у школярів ціннісного ставлення до природи, збереження навколишнього середовища та викликають почуття патріотизму,  почуття відповідальності за майбутнє нашої планети, нашої Землі, рідного краю”, – підсумовують викладачі.

Адміністрація ЗОШ №1

 

Екологічно-театральний форум у ЗОШ № 1
Екологічно-театральний форум у ЗОШ № 1
Екологічно-театральний форум у ЗОШ № 1
Екологічно-театральний форум у ЗОШ № 1


 |  :Svetik  |   |  227

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Ноябрь 2018 (22)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика