Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Тиждень англійської мови в СЗОШ №8

Тиждень англійської мови в СЗОШ №8

Тиждень англійської мови


Динамічно та весело, у дусі англійських традицій, пройшов у спеціалізованій загальноосвітній школі I-III ступенів № 8 з поглибленим вивченням англійської мови Новокаховської міської ради тиждень англійської мови.

 

Щороку наприкінці квітня вчителі школи організовують яскраві та неординарні заходи, у яких з радістю беруть участь учні. Так, цього року на початку тижня на учнів чекала виставка пасхальних яєць та листівок, виконаних учнями молодшої ланки (відповідальна – вчитель Ю.О. Бойко).


Вчителі Н.Є. Кусрашвілі та О.Ю. Козачок залучили учнів 8-А класу до флешмобу «Вітаємо весну» для 2 класів.


Незабутні враження отримали й батьки учнів 4-А класу, які відвідали відкритий урок «Весняні фантазії» для батьків та учнів молодшої ланки (відповідальні – вчителі Н.Є. Кусрашвілі, О.Ю. Козачок, за участю учнів 8-А класу).


Продовжив тиждень англійської мови квест-змагання для 7 класів. Учні поділились на команди та за допомогою мап шукали на території школи листівки англійською з описанням своїх викладачів, а потім, переклавши текст, розвішували листівки на дверях кабінетів розгаданих вчителів (відповідальна О.А. Ставицька).


Вже традиційно під час тижня англійської мови на сцені актової зали відбуваються театральні інсценування. І цього року вчителі англійської мови Т.І. Пелипенко та Т.Ю. Спавік за участю учнів 5-х та 6-х класів представили загалу театральне інсценування «Нові латки» та виставу «Аліса».


К.О. Коршунова, О.Ю. Козачок та М.Ф. Іщенко залучили учнів 10 класу до перегляду фільму «Красуня та чудовисько» в оригіналі. Після перегляду фільму зібрався дискусійний клуб за темою «Що важливіше в школі – краса та популярність чи знання та плідна праця?».

 

Наступного року з нетерпінням чекаємо нових заходів та яскравих вражень!

Адміністрація СЗОШ №8

Тиждень англійської мови в СЗОШ №8
Тиждень англійської мови в СЗОШ №8
Тиждень англійської мови в СЗОШ №8
Тиждень англійської мови в СЗОШ №8

 


 |  :Svetik  |   |  363

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Май 2019 (26)
Апрель 2019 (22)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика