Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Екологічний ринг у ЗОШ №4

Екологічний ринг у ЗОШ №4

«Пам’ятайте! Земля у нас одна!» – під таким девізом пройшлов екологічний ринг у гостинній актовій залі ЗОШ №4 (директор Барсук В.Г.) між командами «Діти Землі»  НВК № 2   та «Водограй» ЗОШ № 4, присвячений Міжнародному дню Землі. Учні дуже добре підготувалися до  змагання – підібрали гарні назви командам, продумали емблеми, склали девізи та намалювали плакати на екологічну тематику.


 Змагалися завзято – створювали «Еколанцюжок», складали «Еко-пазли»,  розбирали «Екоситуації», фантазували у техніці апсайклінг. А оскільки ініціаторами та організаторами екорингу були бібліотекарі двох шкіл (Подоляк В.В – НВК №2 та Верішко Н.В. –ЗОШ № 4), не обійшлося без віршів,  загадок, прислів’їв та скоромовок. Гра пройшла у дружній атмосфері, в результаті виявилося, що команда «Діти Землі» краще знає прислів’я та швидше зібрала «Еколанцюжок», а учасники команди  «Водограй» вправніше   розгадали  «Пантоміму» свого капітана та створили гарну композицію із вторинних матеріалів.  Обидві команди намалювали гарні плакати на тему захисту природи та прокоментували їх.


Важкою виявилася робота журі – визначити кращого в цій грі, та переможцями стали всі, команда «Водограй» –  кращою у номінації «Екоерудити», а «Діти Землі» – завоювали звання «Знавці природи». Дуже сподіваємося, що знання здобуті під час екорингу стануть у пригоді   і учасникам гри, і глядачам та вболівальникам, і присутнім на заході бібліотекарям шкіл міста.


«Хай буде планета красива й зелена

 Для щастя, добра і для тебе й для мене!» –

з таким девізом варто крокувати по життю!
Велика подяка класним керівникам за допомогу у підготовці учнів та адміністрації шкіл за взяту на себе  матеріальну та технічну сторони заходу.

Підготувала Верішко Н.В.

Екологічний ринг у ЗОШ №4

 

Екологічний ринг у ЗОШ №4
Екологічний ринг у ЗОШ №4
Екологічний ринг у ЗОШ №4
Екологічний ринг у ЗОШ №4
Екологічний ринг у ЗОШ №4
Екологічний ринг у ЗОШ №4
Екологічний ринг у ЗОШ №4


 |  :Svetik  |   |  313

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Март 2019 (24)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (36)
Октябрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика