Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » СЗОШ №8 розпочинає участь у проекті «ГАРМОНІЯ ІНТЕЛЕКТУ ТА ЗДОРОВ’Я»

СЗОШ №8 розпочинає участь у проекті «ГАРМОНІЯ ІНТЕЛЕКТУ ТА ЗДОРОВ’Я»

СЗОШ №8 розпочинає участь у проекті «ГАРМОНІЯ ІНТЕЛЕКТУ ТА ЗДОРОВ’Я».

 

Днями у СЗОШ №8 (директор Оксана Олійник) пройшло урочисте відкриття проекту «ГАРМОНІЯ ІНТЕЛЕКТУ ТА ЗДОРОВ’Я».

          Основною домінантою змін в Україні є модернізація національної системи освіти, саме тому на базі СЗОШ №8 з 2017 по 2021 рік буде проводитись дослідно-експериментальна робота всеукраїнського рівня з проблеми гармонізуючої освіти. Автор проекту -кандидат медичних наук, Президент Міжнародного інноваційного центру гармонійного розвитку людини Наталія Яновська.
Проект спрямований на створення умов гармонійного розвитку людини, а саме: розробку і впровадження в практику роботи сучасного моніторингу діагностики і корекції стану здоров’я дітей; впровадження у навчально-виховний процес медико-педагогічної технології, гармонійного розвитку дітей «ПіснеЗнайка»; формування у дітей негативного ставлення до шкідливих поведінкових звичок, посилення ефективності механізмів подолання залежності від них.

         У затишній їдальні СЗОШ №8 зібралися учні 1-2 класів, адміністрація школи, вчителі та працівники харчоблоку, для яких учні 7б класу на чолі з координаторами проекту Людмилою Доровських та Іриною Барна розповіли про значення здоров’я у житті дитини та показали міні-етюд «Про органи людського тіла».Учні ознайомились із задачами та етапами  проекту в школі та отримали комплекти засобів для гігієни у подарунок.

       Навчання буде проходити на основі навчально-методичного комплекту «Всесвіт»,  який розроблений з урахуванням вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти та створений з метою полегшення процесу навчання учнів на уроках «Українська мова», «Природознавство», «Математика». Вся діяльність учнів на уроках буде спрямована на їх гармонізацію, одночасне безстресове навчання й виховання та оздоровлення. Знаннями в пісенній формі, співами, виконанням рухів у такт музики в процесі виконання цікавих завдань у комфортному режимі учні зможуть  здобути необхідні навички, удосконалити свою пізнавальну сферу (увагу, пам'ять, мислення, мовлення, уяву). Крім того, передбачена просвітницька робота з пропаганди здорового способу життя дитини у формі практичних занять, майстеркласів та семінарів для вчителів, учнів та батьків.

      Передбачені виховні заходи, що сприятимуть розвитку творчості та талантів дитини. Організатори проекту  мають надію, що проект сприятиме гармонізації освіти і здоров’я, надасть широкий спектр можливостей для поліпшення умов навчання.

    Запрошуємо до співпраці колег, батьків та учнів молодшої школи.

                                                         

Керівник науково-творчої лабораторії СЗОШ №8 Ірина Барна

СЗОШ №8 розпочинає участь у проекті «ГАРМОНІЯ ІНТЕЛЕКТУ ТА ЗДОРОВ’Я»
СЗОШ №8 розпочинає участь у проекті «ГАРМОНІЯ ІНТЕЛЕКТУ ТА ЗДОРОВ’Я»
СЗОШ №8 розпочинає участь у проекті «ГАРМОНІЯ ІНТЕЛЕКТУ ТА ЗДОРОВ’Я»
СЗОШ №8 розпочинає участь у проекті «ГАРМОНІЯ ІНТЕЛЕКТУ ТА ЗДОРОВ’Я»http://nkmetka.gov.ua/uploads/posts/2017-03/1489145403_dsc06137.jpg
 |  :nesina  |   |  233

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Апрель 2018 (16)
Март 2018 (41)
Февраль 2018 (35)
Январь 2018 (17)
Декабрь 2017 (71)
Ноябрь 2017 (69)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика