Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » День усіх закоханих у СЗОШ №8

День усіх закоханих у СЗОШ №8

«Валентинку на довгу пам'ять …»

 

  Справжнім подарунком для учнів та вчителів спеціалізованої загальноосвітньої школи №8 (директор О.Олійник) в День усіх закоханих стало свято “St.Valentine’s Party”.

 

    Дуже гарний і насичений цікавими моментами позакласний захід з англійської мови підготували  вчителі А.К. Мазнюк  та Т.М. Семенкова , в якому були задіяні учні 3г, 5а, 7б та 8а класів.

 

   Свято, яке відзначають у багатьох країнах світу,  щоразу дає особливу нагоду замислитися над суттю любові, на якій основуються закони духовного розвитку людини. «Кохання - це все, що у нас є, і це єдиний спосіб допомогти іншій людині», - говорить народна мудрість, тому ставлення до людини як до найвищої цінності, повага до її життя і діяльності, уміння співчувати, співпрацювати, розуміти емоції та почуття інших - саме такі  пріоритетні напрямки духовного відродження майбутнього покоління ставлять перед собою вчителі СЗОШ №8.

 

    Готуючись до заходу, учні прикрасили зал повітряними кульками, сердечками, висловами про кохання різними мовами світу, продумали цікаві конкурси, підібрали низку анімаційних романтичних картинок, що поєднувались з ліричним музичним супроводом. Постановники заходу вигадали цікавий прийом: поєднання принципів колективних, групових та індивідуальних форм діяльності школярів, які пожвавили хід самого заходу та внесли різноманіття в його зміст.

 

    Ведучі свята Ребець Ілля, Брагіда Настя, Барановська Софія, Слушаєв Дмитро одразу ж захопили аудиторію виразним декламуванням віршів - «валентинок». Справжньою плеядою поетичних творів було насичене свято. Вірші англійською мовою прочитали: Величко Дар’я (“I’m a little Valentine”), Жукова Христина (“Five Big Valentines”), Руснак Євгенія (“A Valentine for my Teacher”), Слушаєв Дмитро («Первая любовь»); про символи свята розповіли учні 7б класу; також прозвучали вірші українською, російською, англійською та французькою мовами. А танці у виконанні Брагіни Насті, Павлова Іллі та танцювального колективу «Першоцвіт» підняли настрій навіть вимогливого глядача!

 

    Цікавими для глядацької аудиторії були деякі відомості з історії виникнення свята та його символа - «валентинки», тому неодмінним атрибутом  стали театральні замальовки «Легенда про Святого Валентина»(“St.Valentine’s legend”) та «Попелюшка»(“Cinderella”), які були корисними і в емоційному і в пізнавальному плані.Cвященника зіграв Сулімовський Дмитро, закоханого Валентина - Ребець Ілля, Валентину - Руснак Євгенія, Попелюшку - Барановська Софія, а принцом був Слушаєв Дмитро.

 

    Необхідно відмітити пісенні виступи учнів. Прозвучали пісні «Skinny Marinky Dinky Dink”(3г клас), “Love is…”(7-8 клас),”If everybody sent a Valentine”(5а клас) та “Lady in Red”у виконанні учнів 11 класу Худика Олега та Петрийчук Катерини. Неймовірно проникливими стали виступи Франіци Анастасії та Шульги Анни, які виконали пісні про кохання французькою мовою, а відео замальовка з фільму «Титанік» з відомою на весь світ піснею у виконанні Селін Діон “My heart will go on” змусила глядачів відчути емоційне піднесення. 

 

    У постановці свята також були присутні елементи діалогу з глядачами, ведучі запропонували глядацькій аудиторії відповісти на питання , назвати ім’я героїв із романтичних пар різних оповідань, відгадати загадки. Наприкінці свята гості були приємно вражені подарунками-валентинками, створеними  руками учнів.

 

    Захід сприяв додатковій мотивації учнів, стимулював їх лінгвістичну активність, забезпечуючи водночас розвиток соціокультурної компетенції та підтримуючи їх інтерес до вивчення іноземної мови в цілому, а нові технології проведення такого масового заходу забезпечили створення творчої атмосфери, відчуття захопленості і святковості. Учні СЗОШ №8 ще раз довели, що «бути коханим-це більше, ніж бути багатим, бо бути коханим-значить бути щасливим».

 

Адміністрація СЗОШ №8

 

День усіх закоханих у СЗОШ №8
День усіх закоханих у СЗОШ №8
День усіх закоханих у СЗОШ №8
День усіх закоханих у СЗОШ №8

 


 |  :Svetik  |   |  226

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Май 2018 (24)
Апрель 2018 (25)
Март 2018 (41)
Февраль 2018 (35)
Январь 2018 (17)
Декабрь 2017 (71)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика