Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Тренінг з хімічної безпеки для працівників ДНЗ

Тренінг з хімічної безпеки для працівників ДНЗ

Створимо вільне від токсикантів довкілля!26-27 січня 2017 року представники Новокаховської міської громадської екологічної організації «МАМА-86-Нова Каховка» Таїса Козак та Віталій Козак, методист методичного кабінету Новокаховської міської ради Світлана Плясецька, а також експерт санітарно-епідеміологічної служби Валентина Іскова взяли участь у  міжрегіональному тренінгу з хімічної безпеки для методистів і співробітників дитячих садочків та представників регіональних осередків ВЕГО «МАМА-86», який відбувся у м. Вінниця.  Захід пройшов у рамках проекту ВЕГО «МАМА-86» «Вільне від токсикантів довкілля для майбутніх поколінь в Україні» за підтримки Шведського товариства охорони природи (SSNC).


 На сьогодні розпочато впровадження 15 пілотних проектів з хімічної безпеки у дитячих садках, які реалізуються у 7 містах України за підтримки місцевих управлінь освіти, зокрема і в Новій Каховці. У рамках реалізації пілотних проектів передбачено проведення різноманітних заходів, включаючи тематичні опитування батьків та персоналу дитячих садків; їх навчання; скринінг/ інвентаризацію складу засобів особистої гігієни та косметичної продукції, синтетичних миючих засобів; розробку та впровадження планів заходів щодо забезпечення екологічно дружнього середовища.


У заході взяли участь Ольга Цигульова, кандидат  хімічних наук, координатор тематичного напрямку з хімічної безпеки ВЕГО «МАМА-86» та експерти ВЕГО «МАМА-86» — Олена Ковальова, професор кафедри педіатрії; Євгенія Корєнєва, канд. біол. наук, старший науковий співробітник ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В. Я. Данилевського НАМН України»; Ольга Цигульова, координатор тематичного напрямку з хімічної безпеки ВЕГО «МАМА-86» і Олексій Шуміло,  голова ХМГО «ЕкоПраво-Харків».


Усі промовці наголошували на важливості завдань проекту для забезпечення вільного від токсикантів майбутнього в Україні та висловлювали надію на подальшу плідну співпрацю усіх зацікавлених сторін.


Також усі присутні із задоволенням взяли участь у майстер-класі Тетяни Рибак, тренера зі швейної майстерності, із виготовлення м’яких екологічно безпечних іграшок.


 Захід завершився жвавою дискусією та обміном думками його учасників щодо подальших спільних дій у напрямку створення вільного від токсикантів середовища в дошкільних навчальних закладах.


10 лютого 2017 року вже заплановано проведення міжрайонного тренінгу з хімічної безпеки для співробітників дитячих садочків  з міст Нова Каховка, Берислав, Каховка та Херсон.

Плясецька Світлана, методист ММК.

 

Тренінг з хімічної безпеки для працівників ДНЗ
Тренінг з хімічної безпеки для працівників ДНЗ
Тренінг з хімічної безпеки для працівників ДНЗ
Тренінг з хімічної безпеки для працівників ДНЗ
Тренінг з хімічної безпеки для працівників ДНЗ
Тренінг з хімічної безпеки для працівників ДНЗ


 |  :Svetik  |   |  507

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Июнь 2019 (10)
Май 2019 (30)
Апрель 2019 (22)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика