Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Тиждень трудового навчання в ЗОШ №10

Тиждень  трудового навчання в ЗОШ №10

Тиждень  трудового навчання в ЗОШ №10

 

     На виконання річного плану роботи школи, наказу по школі від 01.11.16р. №398 «Про проведення тижня  трудового навчання», з метою забезпечення росту якісного рівня освіти в школі, створення умов для розвитку творчого потенціалу особистості педагога і учня, у період з 21  по 25 листопада 2016 року  у школі проведено тиждень вчителів трудового навчання

 

    Головною метою навчання в освітній галузі "Технології" є підготовка учнів до самостійної трудової діяльності, розвиток і виховання широко освіченої, культурної, творчої й ініціативної особистості, сприяння підготовці учнів до активної участі в житті суспільства, в організації та роботі трудових колективів і в сім’ї, як основному осередку суспільства. Це передбачає політехнічний розвиток молоді, ознайомлення її з основами техніки, сучасними перспективними технологіями перетворення матеріалів, енергії та інформації з урахуванням економічних, екологічних і підприємницьких знань, соціальних наслідків використання технологій; творчий та естетичний розвиток учнів, зокрема, в процесі виконання проектів та художньої обробки матеріалів; оволодіння учнями загальнотрудовими вміннями та навичками, у тому числі культури праці, людських стосунків і безконфліктного спілкування, необхідних для життя в колективі, сім’ї; забезпечення учням можливостей самопізнання, вивчення світу професій, набуття практичного досвіду елементів професійної діяльності з метою обґрунтованого професійного самовизначення;  підготовку учнів до усвідомленого професійного самовизначення в рамках диференційованого навчання та гуманного досягненню життєвих цілей;  формування творчого ставлення до якісного здійснення трудової діяльності; розвиток різнобічних якостей особистості та здібностей професійної адаптації до мінливих соціально-економічних умов.Усі заплановані заходи виконані. Під керівництвом вчителя вищої кваліфікаційної категорії, вчителя- методиста Стрижової Тетяни Володимирівни проведено майстер-класи для учнів молодшої ланки: «Хочу працювати як дорослий», «Жива газета»,  виставка висловів відомих людей «Як досягти успіху?».                                                                                                                                                       

   Вчитель вищої кваліфікаційної категорії , старший учитель Качкаров Юрій Вікторович разом з учнями середньої ланки готували  інформацію «В світі творчості», проводили виставку робіт «Ми дизайнери», «Працьовиті» перерви.

 

    Вчителі разом з учнями брали участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, отримали 5 призових місць: обслуговуюча праця - Сафонова А. І місце (11-Акл.), Палагенько С. І місце (9-Бкл.)., Тарабанова Ю. ІІ місце (9-Акл.); технічна праця Нікулін Р. ІІ місце (9-Акл.), Савьолов Д.  - ІІІ місце (8-Бкл.).                                                                                                                                                       

   Заходи з трудового навчання дають можливість прогнозовано впливати на здобуття учнями знань, на знайомство з майбутньою професією, готують їх до самостійного життя, виховують почуття гордості, самоповаги, впевненості у своїх можливостях, відчуття того, що ти багато чого вмієш, знаєш і можеш! 

 

            Заступник директора школи       Нелепенко Т.П.

Тиждень  трудового навчання в ЗОШ №10
Тиждень  трудового навчання в ЗОШ №10
Тиждень  трудового навчання в ЗОШ №10
Тиждень  трудового навчання в ЗОШ №10
Тиждень  трудового навчання в ЗОШ №10
Тиждень  трудового навчання в ЗОШ №10
Тиждень  трудового навчання в ЗОШ №10

 

 


 |  :Svetik  |   |  1041

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Март 2019 (24)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (36)
Октябрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика