Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Початкова освіта » ІННОВАЦІЇ У ПЛАНУВАННІ РОБОТИ ВИХОВАТЕЛЯ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ

ІННОВАЦІЇ У ПЛАНУВАННІ РОБОТИ ВИХОВАТЕЛЯ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ

ІННОВАЦІЇ У ПЛАНУВАННІ РОБОТИ

ВИХОВАТЕЛЯ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ


   У Національній доктрині розвитку освіти в Україні, Державній національній програмі «Освіта» («Україна XXI ст.») цілісна виховна система розглядається як один з основних шляхів реформування виховання. Саме шко­ли повного дня та школи з групами продовженого дня й забезпечують цілісність виховного процесу в сучасній школі. Продовжений день як форма громадського ви­ховання є дієвим засобом попередження бездоглядності й правопорушень серед неповнолітніх, організації віль­ного часу, виявлення та розвитку творчих здібностей дітей, особливо молодшого шкільного віку.
   У педагогів в умовах продовженого дня зростають можливості для вивчення психологічних, вікових та індивідуальних особливостей кожного вихованця, їхніх здібностей та інтересів.
   За останні роки значно змінились організаційно-педа­гогічні умови роботи шкіл і груп продовженого дня. Після уроків у деяких школах з учнями працюють учителі, які не тільки організовують дозвілля своїх вихованців, а й допомагають їм якісно виконувати домашні завдання, розширювати та поглиблювати знання з окремих пред­метів. У позаурочний час діти мають можливість відвід­увати гуртки й секції, як шкільні, так і позашкільних навчальних закладів. Останнім часом вихователі значно ширше використовують матеріальну базу навчальних кабінетів, ігрових кімнат, читальних і спортивних залів.


(за матеріалами видання "Початкова освіта. Методичний порадник" № 12 №48 (672) грудень 2012)СКАЧАТЬ: -nnovacyn-pdhodi-do-planuvannya-roboti-vihovatelya-gpd.docx [42,81 Kb]
 |  :whitewolf  |   |  3135

Интересное

Настольные сверлильные станки по металлу компания ООО "СП "Стан-Комплект.

Меню
Друзі

Архів

Ноябрь 2018 (14)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика