Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК У СЗОШ № 8

МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК У СЗОШ № 8

Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає

Протягом жовтня  в СЗОШ № 8 (директор Олійник О.М.) проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, метою якого було виховання культури читання в учнів та поширення інноваційних форм популяризації книги.

     Щоб прищепити дітям любов та дбайливе ставлення до книги, потребу до читання, бібліотекарями Оленою Гордецькою та Юлією Хлань були оформлені цікаві книжкові виставки:

-         виставка-подорож «Казка кличе в гості»;

-         виставка-вернісаж «Диво поряд-ось воно, книгою звемо його»;

-         книжково-ілюстраційна виставка «Моя люба Україна».

Для першокласників проведено екскурсію до бібліотеки «Знайомство з будинком, де живуть книги». Діти не тільки побачили, де «живуть» книги, але й дізналися про довгий шлях книги від історичних «вузликів» до друкованого вигляду, яку важливу роль відіграє книга в нашому житті, ознайомилися з правилами поведінки у бібліотеці та поводження з книгами. 

Бібліотекарі провели гру «Відгадайка». До учнів 2-х класів завітала бібліотекар міської дитячої бібліотеки Олена Ярцева , яка ознайомила їх з роботою дитячої бібліотеки, студією «Оберіг» та провела цікаву презентацію книги «Циркова вистава» автора І. Гнатюка. Захід супроводжувався переглядом відеороликів та розважальними іграми. Також для 2-х класів О. Гордецькою  проведено літературний пінг-понг «Як не знаєш – запитай, коли мудрий - відгадай».

Учні 3-х класів здійснили літературну подорож  казковими стежками «Країна казкова – країна книжкова». На заході дітей зустрічали шкільні бібліотекарі, переодягнені в книжкових мудреців. Вони не тільки розкрили незвичайний і дивовижний світ казки, але й дали зрозуміти, що казка  - це ключ до розуміння багатьох таємниць.

На мистецький круїз «Усмішка в акварелі» були запрошені учні 4-А класу, для яких було проведено майстер-клас викладачем школи мистецтв А. Садомовою. Вона розповіла про свої роботи, показала роботи  учнів. Діти залюбки малювали осіннє дерево. І на згадку про цікавий майстер-клас взяли свої малюнки на пам’ять.

Також бібліотекарі школи провели годину спілкування з учнями 4-х класів «Україна в нас єдина, бережи її дитино!». Присутні на заході ще раз переконалися, що учні багато знають про своє місто, люблять та шанують рідну Херсонщину, нашу Україну ! Діти завзято змагалися, виборювали перемогу своїми знаннями,та всі отримали задоволення від спілкування.

У рамках місячника бібліотекарі провели майстер-клас «У книжку на згадку зробимо закладку», конкурс-вернісаж юних художників-ілюстраторів «І кожен вірш, і кожна казка малюнком можуть стати».

Протягом місяця проходила благодійна дитяча акція «Подаруй бібліотеці книгу – впиши своє ім’я в історію школи», завдяки якій фонд бібліотеки поповнився додатковою різноманітною літературою.

Вуличний флешмоб «Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає» зібрав до себе усіх тих, хто любить читати і цінує книгу як духовну святиню, джерело мудрості і розуму.

Місячник шкільної бібліотеки СЗОШ №8  був насиченим, змістовним, цікавим, з використанням новітніх мультимедійних технологій. Кожен відвідувач усвідомив, що без шкільної бібліотеки школа існувати не може, тому що бібліотека – вісь, навколо якої обертається весь навчально-виховний процес.

 

Бібліотекарі Олена Гордецька та Юлія Хлань

 

МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК У СЗОШ № 8
МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК У СЗОШ № 8
МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК У СЗОШ № 8
МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК У СЗОШ № 8
МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК У СЗОШ № 8
МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК У СЗОШ № 8


 |  :nesina  |   |  509

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Март 2019 (24)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (36)
Октябрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика