Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Вебінар «Сучасне технологічне та науково-методичне забезпечення профільної освіти»

Вебінар «Сучасне технологічне та науково-методичне забезпечення профільної освіти»

25 жовтня 2016 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» в режимі онлайн відбувся обласний науково-методичний семінар для завідувачів та методистів районних (міських) методичних кабінетів, керівників загальноосвітніх навчальних закладів, міжшкільних навчально-виробничих комбінатів Херсонської області «Сучасне технологічне та науково-методичне забезпечення профільної освіти».

 

25 жовтня 2016 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» в режимі онлайн відбувся обласний науково-методичний семінар для завідувачів та методистів районних (міських) методичних кабінетів, керівників загальноосвітніх навчальних закладів, міжшкільних навчально-виробничих комбінатів Херсонської області «Сучасне технологічне та науково-методичне забезпечення профільної освіти».

Тетяна Олександрівна Кузьміч, кандидат педагогічних наук, завідувач науково-методичної лабораторії управління навчальними закладами та координації діяльності районних (міських) методичних установ КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» привітала всіх учасників заходу.
Людмила Миколаївна Назаренко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики виховання КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» у своєму виступі висвітлила особливості реалізації Концепції профільної освіти у контексті проекту «Нова школа».

На семінарі було приділено увагу популяризації досвіду керівників області з питань упровадження профільної освіти у практику роботи шкіл. Так, Тетяна Євгенівна Долецька, директор Новокаховського техніко-економічного ліцею Новокаховської міської ради, охарактеризувала модель профільної школи-ліцею; Ірина Анатоліївна Бондаренко, заступник директора з навчально-виховної роботи Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради, виступила з доповіддю «Інтегрований підхід до організації профільного навчання».

До участі у віртуальному заході були запрошені науково-педагогічні працівники Державного закладу освіти «Мінський міський інститут розвитку освіти»: Анатолій Сильвестрович Сєчко, начальник управління координації методичної роботи, розповів про сучасні підходи до організації методичної роботи з педагогічними кадрами в сучасних умовах профільного навчання та допрофільної підготовки; Антоніна Йосипівна Сєргєєва, методист управління координації методичної роботи, зазначила про системний підхід до організації методичного супроводу профільного навчання у Партизанському районі м. Мінська.

Усі учасники зустрічі зазначили про актуальність теми, що була запропонована для обговорення.

Детальну інформацію щодо матеріалів семінару можна отримати за покликанням: Матеріали семінару.

DSC_0066

DSC_0063

DSC_0061СКАЧАТЬ: Materali-semnaru.zip [4,56 Mb]
 |  :Svetik  |   |  350

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Декабрь 2018 (5)
Ноябрь 2018 (36)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика