Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Педагогічні читання в ЗОШ № 7

Педагогічні читання в ЗОШ № 7

Педагогічні читання в ЗОШ № 7

26 жовтня 2016 року у рамках дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня з теми «Психолого-педагогічне забезпечення особистісно-зорієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки в середньому загальноосвітньому навчальному закладі» в ЗОШ №7 (директор Л.Грішагіна) відбулися педагогічні читання за творами Ш.Амонашвілі «Учитель, надихни мене на творчість!».

Відкрила зібрання заступник директора з навчально-виховної роботи Тарабанова Я.В.  Вона визначила ідейне наповнення   та мету заходу – ознайомлення учасників з особливостями роботи гуманного вчителя, об’єднання  творчих сил учителів довкола навчання і виховання дітей третього тисячоліття.

Психолог школи Лемешева Т.Є. запропонувала психологічну гру «Я вивчаю себе», у ході якої вчителі шляхом рефлексії зовсім по-іншому побачили свій внутрішній світ. А ввела колег у світ гуманної педагогіки учитель початкових класів Василенко В.М. , вона провела  майстер-клас «Урок – лабораторія майбутнього», у ході якого продемонструвала особливості поведінки гуманного вчителя на уроці, а педагоги стали учасниками педагогічних ситуацій.

Незабутнє враження на присутніх справив лист зі збірника, укладеного Хулімат Султановою «Здраствуй, Учитель!», з яким познайомила колег  Тарабанова Я.В.   Цей монолог-звернення дорослої людини до свого вчителя нікого не залишив байдужими.

 Такі педагогічні читання сприяють вивченню та впровадженню в педагогічну практику ідеї гуманної педагогіки. Після них сяють очі, співає душа, радісно хвилюється серце…

 

Адміністрація школи

Педагогічні читання в ЗОШ № 7
Педагогічні читання в ЗОШ № 7
Педагогічні читання в ЗОШ № 7
Педагогічні читання в ЗОШ № 7

 


 |  :Svetik  |   |  393

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Февраль 2019 (13)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (36)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика