Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Талант, народжений у Дніпрянах

Талант, народжений у Дніпрянах

Зустріч з письменницею-землячкою Валентиною Нижеголенко                   у Дніпрянській школі
    Напередодні святкування 225-річчя селища Дніпряни в музичній залі нашої школи, яка на деякий час перетворилася на літературну вітальню, відбулася зустріч із  видатною землячкою, членом Національної спілки письменників України, лауреатом премії імені Миколи Куліша – Валентиною Михайлівною Нижеголенко. Захід мав назву «Талант, народжений у Дніпрянах», бо поетеса народилася в нашому селищі і присвятила свої твори рідному краю, його чудовим і працьовитим людям.
    Учасниками зустрічі були учні 10 та 11 класу Дніпрянської школи, вчителі-словесники, бібліотекарі, жителі селища, адміністрація школи.
    У літературній вітальні звучали вірші поетеси у виконанні учнів Оксани Кичко, Ірини Стоколос, Євгенії Ковальчук, Зоряни Остапець, Вікторії Кустової, Анастасії Компанієць, Руслани Будняк, Єлизавети Шагової, Євгенії Єремізіної; вчителів Аліни Богачук та Наталі Будняк; випускниці Дніпрянської школи Ірини Бартащук.
    Потім присутні поділилися враженнями про прозові твори Валентини Михайлівни, зокрема, «Двічі народжені», «Босоногі мрійники», «Катруся», «Моя Шампанія». Саме в них йдеться про народження й розбудову Дніпрян, про власну долю письменниці і її ровесників, про наших односельців, які на тлі історичних подій     самостверджуються, сподіваються, розчаровуються і перемагають.
    Спілкування з Валентиною Нижеголенко дало змогу зрозуміти, що вона – справжній патріот своєї Батьківщини. За її творами можна вивчати історію рідного краю.
    Скільки ніжних і добрих слів знайшла поетеса, щоб висловити свою гарячу любов до краю, де вона народилась, де живуть її рідні.
    Дай же Боже і нам любити свою Батьківщину, як її любить Валентина Нижеголенко.
    Адміністрація Дніпрянської школи висловлює подяку селищному голові Анатолію Білому за допомогу в організації зустрічі з письменницею-землячкою.
Педагог-організатор Дніпрянської школи
Тетяна Богачук

 Талант, народжений у Дніпрянах
Талант, народжений у Дніпрянах
Талант, народжений у Дніпрянах


 |  :nesina  |   |  276

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Октябрь 2018 (18)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)
Апрель 2018 (25)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика