Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Завершив свою роботу пришкільний табір «Ромашка» (ЗОШ №7)

Завершив свою роботу пришкільний табір «Ромашка» (ЗОШ  №7)

Завершив свою роботу пришкільний табір «Ромашка» (ЗОШ  №7)

 

16 червня 2016 року завершив свою роботу пришкільний табір «Ромашка» (ЗОШ  №7, директор Л.В.Грішагіна). Швидко промайнув час і ось святкова лінійка закликала всіх на закриття пришкільної  табірної зміни. З побажанням змістовного відпочинку та початком літніх канікул до дітей звернулась начальник табору Грішагіна Л.В.

 

Під час лінійки старший вихователь І.М.Романенко підбила  підсумки відпочинку учнів у таборі. З нагоди закриття пришкільної зміни діти разом з вихователями підготували концертну програму. Пісні та колективні танці, що учні вивчили під час перебування у таборі заряджали енергією та позитивом. Учасники концерту дивували гостей   своїми талантами і оригінальністю. На завершення  діти отримали грамоти за участь  у різних заходах та діяльності табору.Фінальним акордом став флеш-моб.

 

Під час табірної зміни проводилися різноманітні цікаві конкурси, та змагання. Слід відмітити , що корисними були щоденні заняття англійською та польською мовами.  Також було організовано походи та екскурсії.  Кухарі готували для дітлахів смачні страви.

Перебування у таборі  принесло  дітям неповторні відчуття,  враження від  нових місць та  участі у різноманітних заходах, що допомагало розкривати творчі здібності та виявити таланти. Наші вихованці були задоволені і водночас засмучені тим, що час перебування у таборі так швидко добіг кінця. 

 

Покликання організаторів оздоровлення – подарувати дітям згадку про щасливе та безтурботне дитинство, в якому лише яскравими кольорами малюються барви літа.

Попереду ще веселі літні канікули, які допоможуть нашим вихованцям набратися нових сил та вражень!

 

Завершив свою роботу пришкільний табір «Ромашка» (ЗОШ  №7)
Завершив свою роботу пришкільний табір «Ромашка» (ЗОШ  №7)
Завершив свою роботу пришкільний табір «Ромашка» (ЗОШ  №7)

 


 |  :Svetik  |   |  365

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)
Апрель 2018 (25)
Март 2018 (41)
Февраль 2018 (35)
Январь 2018 (17)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика