Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Звітують експериментальні заклади Нової Каховки

Звітують експериментальні заклади Нової Каховки
Звітують експериментальні заклади Нової Каховки
31 травня 2016 року в методичному кабінеті Новокаховської міської ради відбулося засідання науково-методичної ради з питання звітування про хід дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського та регіонального рівня  у навчальних закладах  м. Нова Каховка. На захід завітали члени ради, начальник відділу освіти Якубова О.О., заступник начальника Калініченко Т.П., методисти ММК.  Відкрила засідання завідувач методичного кабінету Гмизіна Н.А., яка ознайомила з планом роботи, нормативно-правовим забезпеченням організації дослідно-експериментальної роботи в місті. 

Про підсумки роботи Асоціації закладів сприяння здоров’ю Новокаховської міської ради та експериментальної роботи регіонального рівня доповіли Дубас І.П., директор ЗОШ №3, голова Асоціації, та Веренич С.В., заступник директора з дослідно-експериментальної діяльності ЗОШ №3. Завідувачі ДНЗ ясел-садка №1 Матвієнко І.Л., ясел-садка №2 Величко Л.В., ясел-садка №8 Тихонова З.М., вихователь-методист ясел-садка №4 Бариш О.Г., заступник директора  з НВР Федотова О.Г. наголосили на тому, що робота в рамках Асоціації сприяла зниженню рівня захворюваності дітей, консолідації зусиль педагогічного та батьківського колективів у закладах, підвищенню іміджу вихователів, учителів та садочків і шкіл у цілому.

Про реалізацію четвертого етапу регіонального експерименту «Управління процесом формування духовного здоров’я учасників навчально-виховного процесу та їх соціалізація  в сучасному освітньому просторі засобами медіаосвіти» доповіла Веренич С.В., заступник директора з дослідно-експериментальної діяльності ЗОШ №3.
Про хід ще одного експерименту регіонального рівня на тему: «Науково-методичне забезпечення формування конкурентоздатності особистості в умовах швидкозмінного середовища: соціально-профорієнтаційний аспект» розповіла заступник директора з НВР Новокаховської гімназії Назар В.М.

У 2015-2016 н.р. долучилися до дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня члени Асоціації навчальних закладів особистісно орієнтованого навчання за принципами гуманної педагогіки Новокаховської міської ради. Голова Асоціації директор ЗОШ №1 Зуйко О.М.,  заступник директора з НВР ЗОШ №7 Тарабанова Я.В., завідувач ДНЗ дитячого садка №1 Нораєва О.В. та вихователь-методист ясел-садка №7 Рябченко М.І. доповіли про хід першого етапу експерименту на тему: «Психолого-педагогічне забезпечення особистісно орієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки в середньому загальноосвітньому (дошкільному) навчальному закладі».

Наприкінці заходу члени науково-методичної ради визначили пріоритетні завдання на наступний навчальний рік.

Плясецька С.О., методист ММК

Звітують експериментальні заклади Нової Каховки
Звітують експериментальні заклади Нової Каховки
Звітують експериментальні заклади Нової Каховки
Звітують експериментальні заклади Нової Каховки
Звітують експериментальні заклади Нової Каховки


 |  :Svetik  |   |  526

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Ноябрь 2018 (25)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика