Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » ОСТАННІЙ ДЗВОНИК В ЗОШ №1

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК В ЗОШ №1
27 травня на шкільному подвір’ї загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 (директор Зуйко О.М.) було сонячно від вишиванок, квітів, національної символіки, бо тут зібралася велика шкільна родина на свято останнього дзвоника.  

Свято розпочали ведучі Костянтин Леліков та Анастасія Нагула, учні 10-А класу. Під бурхливі оплески і чудову музику на святковий майданчик урочистою ходою зайшли учні 11-А класу  разом зі своїм класним керівником Єліною Н.К. та першими вчителями Розновською А.Ю., Тесленко О.Р.

Піднесено та урочисто прозвучав Державний Гімн України. На святі були присутні почесні гості: міський голова Коваленко В.І., начальник відділу освіти Якубова О.О., депутат міської  ради  Михайлова О.О., завідуюча міським методичним кабінетом Гмизіна Н.А., офіційний волонтер Міністерства оборони України Чесніша (Данилова) О.О., голова батьківського комітету школи Панченко О.В.

З вітальним словом до присутніх звернулася директор школи О.М. Зуйко, яка нагородила почесними грамотами та подяками переможців міських, обласних та Всеукраїнських олімпіад, Всеукраїнських конкурсів, фестивалів, спортивних змагань. Олена Миколаївна з гордістю розповіла про перемоги, успіхи та досягнення за рік. Багато сказано теплих слів в адресу вчителів, які своєю щоденною працею навчили  своїх вихованців здобувати перемоги у шкільному житті, долати труднощі та перешкоди.

Почесними грамотами були нагороджені учні, вчителі та працівники школи міським головою та начальником відділу освіти. Приємним подарунком для учнів школи, випускників, педагогічного колективу та гостей лунали пісні у виконанні учнів 5-В класу Панченко Вікторії,  Ютіної Вероніки та учениці 10-А класу Ревіцької Ангеліни, вітальні слова випускникам від першокласників. Яскраві виступи хореографічних колективів, учнів 3-А, 2-Б, 4-Б класів під керівництвом  Бурдіної А.О. та Рубаненко О.Г. підняли святковий настрій всім присутнім на святі.  У школі існує чудова традиція – це співдружності між класами молодшої, середньої та старшої школи. Співдружність «Смайлики», а це учні 3-А та 7-А класу разом зі своїми класними керівниками Розновською А.Ю. та Ченковою І.В. підготували чудовий сюрприз для свої старших друзів, учнів 11-го класу. Окрасою свята був прощальний вальс випускників. Право надати  останній дзвоник отримали випускники 11-го класу Раєцька Анна, Яровий Андрій, учень  1-Б класу Назарян Гагик  та учениця 1-В класу Ютіна Анна. Музика, усмішки, фотографії продовжили свято. 
І знову під звуки святкового маршу  у супроводі першокласників відправились випускники на свій останній урок у рідній школі.


Останні настанови вчителів, традиційний  «Шкільний вальс», сльози розчулених батьків і море квітів – такою запам’яталася святкова лінійка. 

   Це свято залишило по собі приємні враження та бажання знову зустрітися в новому навчальному році нашою дружною шкільною родиною.

Адміністрація школи
ОСТАННІЙ ДЗВОНИК В ЗОШ №1
ОСТАННІЙ ДЗВОНИК В ЗОШ №1
ОСТАННІЙ ДЗВОНИК В ЗОШ №1
ОСТАННІЙ ДЗВОНИК В ЗОШ №1
ОСТАННІЙ ДЗВОНИК В ЗОШ №1
ОСТАННІЙ ДЗВОНИК В ЗОШ №1
ОСТАННІЙ ДЗВОНИК В ЗОШ №1
ОСТАННІЙ ДЗВОНИК В ЗОШ №1
ОСТАННІЙ ДЗВОНИК В ЗОШ №1
ОСТАННІЙ ДЗВОНИК В ЗОШ №1
ОСТАННІЙ ДЗВОНИК В ЗОШ №1
ОСТАННІЙ ДЗВОНИК В ЗОШ №1 |  :Svetik  |   |  526

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Ноябрь 2018 (25)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика