Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Суспільно-гуманітарний цикл » Українська та Російська мови » семінар учителів російської мови та літератури в ЗОШ №1

семінар учителів російської мови та літератури в ЗОШ №1

Міський семінар учителів російської мови та літератури в ЗОШ №1 з теми

«Проектування педагогічного простору для стимулювання мобільності учасників навчально-виховного процесу»


   21 листопада 2012р. на базі школи №1 пройшов міський семінар учителів російської мови та літератури з теми «Проектування педагогічного простору для стимулювання мобільності учасників навчально-виховного процесу».

   У роботі семінару взяли участь 13 учителів та методист міського методкабінету Саніна О.П.  У підготовці та проведенні семінару брали  активну участь учителі ЗОШ №1 Білявська Т.Д.., Новікова Л.М, Андрієнко Л.Г., Наришкова Т.В.

   Учителі російської мови Білявська Т.Д. та історії Новікова Л.М. дали відкритий бінарний  урок у 7-в класі  з теми «Текст. Заголовок. Київська Русь. Узагальнення вивченого», де використали інтерактивні форми роботи, інформаційно – комп’ютерні технології, тематичне навчання за програмою «Крок за кроком». Урок пройшов на високому методичному рівні.

   Учитель російської мови Наришкова Т.В. виступила з презентацією  власного досвіду роботи з теми «Медіаосвітні проекти в навчально-виховному процесі». Велику зацікавленість присутніх  викликали  авторські  навчально-документальні фільми «Літературна Одеса», «Гоголь», «Казки Андерсена», які були створені на високому професійному рівні.

   У рамках роботи семінару вчитель російської мови Андрієнко Л.Г. провела відкритий урок в 11 класі з теми «Життя та творчість М. Горького. Макар Чудра», під час якого використовувались медіатехнології та презентувалась самостійна робота учнів.

   Учитель Білявська Т.Д. розповіла присутнім про співпрацю з російською національною общиною «Русич» та російським культурним центром. Учні школи Махіня Марк та Гудожникова Анна поділилися власними враженнями та спогадами, пов*язаними з поїздкою до Севастополя, яка була організована Руським культурним центром для учнів - переможців конкурсу воєнно - патріотичної пісні.
   Відгуки вчителів міста свідчать про високий методичний рівень семінару.


семінар учителів російської мови та літератури в ЗОШ №1семінар учителів російської мови та літератури в ЗОШ №1


 |  :whitewolf  |   |  1524

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Ноябрь 2018 (14)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика