Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ ХЕЦ НА БАЗІ ЗОШ № 10

СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ ХЕЦ НА БАЗІ ЗОШ № 10
08 квітня 2016 року на базі загальноосвітньої  школи   І-ІІІ ступенів № 10 
Новокаховської міської ради
відбувся міський навчально-практичний семінар учителів художньо-естетичного циклу на тему
  «Використання методу емоційної драматургії на уроках  художньо-естетичного циклу як засіб створення культуротворчих умов для розвитку особистості»

ЗДНВР Нелепенко Т.П. звернулася до присутніх із вітальним словом. Методист ММК Будняк Н.В. відкрила семінар, оголосивши тему й мету заходу.  Талановиті вчителі ЗОШ № 10 запросили учасників семінару до творчої майстерні педагога, презентувавши низку уроків:   
Міщенко О.В., вчитель художньої культури, представила фрагмент уроку "Мадонни Відродження"  у 8 класі, де яскраво продемострувала ефективне використання  методів емоційної  драматургії та проектного.
Аношенко О.В., вчитель образотворчого мистецтва, продемонструвала елементи театралізації на уроках ОМ в 6 класі "Міфи давньої Греції" з хореографічною композицією та ігровими методами.
Бадрізлова Ж.А., вчитель музичного мистецтва,  захопила присутніх сонячними веснянками у виконанні 4-класників, грою на скрипці та свистульці.
Методист ММК Будняк Н.В. продовжила семінар, презентуючи педагам елементи форум-театру як одного з методів емоційної драматургії. Вчителі мистецтвознавчих дисциплін із завзяттям включилися до вправ "Підтримай", "Статуя", "Трансформуй емоцію", "Playback". Після налаштування на саме дійство, педагоги створили сценарій і розіграли міні-спектакль із включенням у гру глядачів. Емоції переповнювали всіх, хто долучився до дії. Теплі слова вдячності учителям ЗОШ № 10 і методичному кабінету за підготовку заходу стали яскравим акордом підсумку семінару. По завершенні, керівник ММО вчителів ХЕЦ Храпанова О.Ф. провела діагностичне анкетування з метою планування роботи на наступний рік. 
Атмосфера сонячності й тепла панувала протягом всього семінару.
 
СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ ХЕЦ НА БАЗІ ЗОШ № 10
СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ ХЕЦ НА БАЗІ ЗОШ № 10
СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ ХЕЦ НА БАЗІ ЗОШ № 10

 |  :nesina  |   |  708

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Ноябрь 2018 (22)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика