Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Трибуна методиста » Управлінський аспект організації допрофільної і профільної освіти

Управлінський аспект організації допрофільної і профільної  освіти
Управлінський аспект організації допрофільної і профільної  освіти у загальноосвітньому навчальному закладі. Методична розробка.
Укладачі:
Кузьміч Т.О. - завідувач науково-методичної лабораторії управління загальноосвітніми навчальними закладами  КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти»
Сазонова Л.Г. – методист загальної середньої освіти, методист першої кваліфікаційної категорії методичного кабінету Новокаховської міської ради, учитель хімії та біології вищої кваліфікаційної категорії, учитель – методист

Рецензент:
Назаренко Л.М. - доктор філософії, завідувач кафедри менеджменту освіти КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти»


У брошурі висвітлено проблеми управлінської діяльності щодо впровадження інновацій в освітній простір нової української школи, запропоновані  методичні рекомендації щодо  створення методичного супроводу інновацій у навчально – виховному процесі взагалі та  особливо для  предметів природничо – математичних дисциплін в умовах профільного навчання. Тлумачаться  поняття  «методичний супровід», «інновації». Показується, що інноваційний підхід до навчання, виховання, його науково – методичний супровід – це умови створення сучасного освітнього простору. Педагогічна інновація – це продукт процесу створення нового, що відповідно оновлює педагогічну теорію і практику, оптимізуючи досягнення поставленої перед суспільством освітньої мети. Особливої актуальності вона набуває у зв’язку з упровадженням профільного навчання. У брошурі представлена орієнтовна модель структури  методичної роботи для вчителів, висвітлені права та обов’язки вчителів щодо участі у методичній роботі, представлено нормативно – правове забезпечення діяльності вчителя.
Матеріали досвіду було відзначено у 2014 році на ІІІ Всеукраїнському методичному турнірі «Моє покликання – методист» у номінації «Науково – методичне забезпечення профільного навчання в старшій школі» (ІІІ місце у заключному етапі).
Узагальнені матеріали розраховані для використання методистами ММК, адміністрацією ЗНЗ,  вчителями різних дисциплін.

Матеріали методичної розробки розглянуто та затверджено на засіданні кафедри менеджменту освіти КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» (протокол №6 від 22.06.2015р.)
СКАЧАТЬ: Sazonova-LG-metod-rozrobka.docx [341,06 Kb]


СКАЧАТЬ: Sazonova-LG-metod-rozrobka.docx [341,06 Kb]
 |  :Svetik  |   |  596

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Март 2019 (24)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (36)
Октябрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика